Скандал на Любомльщині: в школах гвалтують дітей та годують їх блювотиною, – батьки

23-го серпня у приміщенні Любомльської райдержадміністрації жителі сіл, в яких школи підпадають під оптимізацію, протестували проти закриття їхніх закладів освіти та переведення дітей на індивідуальне навчання. Крім того, окремі сельчани скандалили, що учнів у певних школах гвалтують та годують блювотиною.

У наступному навчальному році класи, де менше п’яти учнів, будуть аж у 24-х школах району. Тобто 150 учнів  не мають іншого вибору, як йти на індивідувальне навчання або доїжджати до інших закладів освіти. Раніше ця проблема вирішувалася шляхом формування класів-комплектів. Нинішнє законодавство такого не передбачає.

З цього приводу, висловити протест та радикально налаштовані дії в райдержадміністрацію прибули  жителі таких сіл: Мосир, Черемошна Воля, Руда, Скиби, Глинянка, Біличі, Руда, Підгородне та ін. Склалася ситуація, коли ніхто не міг дати конкретної відповіді батькам. Більшість не знають досі, що робити їх дітям 1-го вересня.

Батьки погрожують, що або приведуть своїх дітей традиційно за парти рідних шкіл, або їх діти не отримуватимуть освіти взагалі. І жодної поліції “пересадити таких “правопорушників” не вистачить”. Адже насамперед законодавство (Конституцію) порушили ті, хто писав нормативні акти щодо оптимізації шкіл.

“Нехай Верховну Раду оптимізовують, відділ освіти чи райдержадміністрації!” – обурювалися учасники акції протесту.

Серед причин відмови віддавати своїх дітей в інші школи батьки називали в основному неможливість доїзду (особливо взимку), розбалансованість дітей щодо виконання домашніх завдань, витрата додаткового часу та перевтому.

Лунали й жахливі речі: в навчальних закладах сусідніх сіл учнів гвалтують, недобросовісно годують,  неприязно до них ставляться та навіть змушують “їсти блювотиння”. Більше того, за словами присутніх, вони зверталися з цього приводу у відділ освіти, де їх попросили не вирішувати проблему через поліцію. Мовляв, ми самі все владнаємо.

Голова райдержадміністрації Микола Пархомук, голова райради Микола Сушик та начальник відділу освіти Василь Стрільчук намагалися донести до батьків, що вони є не меншими заручниками ситуації. Й винен у всьому Парламент. Тож нехай люди пишуть звернення до народного депутата, який представляє їх округ у Верховній Раді.

Справді, учасники акції протесту просто в малому сесійному залі написали відповідне звернення на ім’я народного депутата Ігоря Гузя. У той же час, до 1-го вересня залишився тиждень.

Детальніше у відеозаписі.

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

26 Коментарів Скандал на Любомльщині: в школах гвалтують дітей та годують їх блювотиною, – батьки

 1. звернення нічого не дасть адже сам Гузь голосував за оптимізацію шкіл у ВР. Влада і далі нищить українське село(((… Далі ще не таке буде…

 2. Що ви таке тут пишете? Ігор Гузь нам зустріч з Гриневич організував, ми чітко обговорювали всі нюанси з міністром щодо оптимізації шкіл. І нардеп був з нами від початку до кінця. Тут замішані місцева влада…точно

  • А це ви спецiально за ссилкою (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos_print?g_id=5412&vid=1) пiдставляэте дипутатiв якi з людьми, а з себе пiдозри зняти ???
   Шапка документу за ссилкою :
   ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
   3 сесія 8 скликання
   РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ
   № 59 від 24.12.2015 23:53:34
   Поіменне голосування про Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” (№2166) – в цілому з урахуванням пропозицій Президента України
   За – 266 Проти – 0 Утрималися – 0 Не голосували – 73 Всього – 339
   Рішення прийнято

 3. І що там? Поіменне голосування про Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” (№2166) – в цілому з урахуванням пропозицій Президента України

  До чого це?

  • Дiйсно, може це “москкалики засланi”, все роблять аби викорiнити нацiю

 4. В тот день никаких документов в зале не создали в поддержку людей, а именно речь шла об коллективном обращении в Кабмин, более того эти “Головы” (Голова райдержадміністрації Микола Пархомук, голова райради Микола Сушик та начальник відділу освіти Василь Стрільчук) пообещали вместе с юристами составить обращение в Кабмин от людей которые протестуют за такие законы, и передать через день “грамотную бумагу” на подпись родителям, а далее зарегистрировать в Кабинете Министров на рассмотрение, но…… Как принято у них это делать и “держать слово”, с 23/08/2016 никаких документов не передали (а 1-е сентября через 5 дней). Более того “начальник відділу освіти Василь Стрільчук” собрал всех директоров тех школ которые скандалили, и провёл “разъяснительную беседу” в грубой форме, мол делайте что хотите, но именно Вы должны убедить людей написать заявления. Вот они наши “обранцы” во всей красе !!!

 5. Просто жах….найбільше вразила брехня про Хворостівський НВК. Про це слухати бридко, а говорити тим більше. Такий наклеп наводять і заради чого?заради того, щоб не закривали садочок в Руді. Ганьба цим людям.

  • як би це трапилося з вашою дитиною, ви б це не писали(. То правда на 200 вiсоткiв!!! Тепер я ще раз переконалась, в Хворостiвськiй школi, той хто говорить правду яка не влаштовуэ пед.колектив, автоматично стаэ брехуном i ворогом!!! Ось i пояснення,чому люди, якi стали жертвами, бояться звертатися в органи з подiбними заявами. А до чого тут садочок в Рудi не зрозумiло!!! Адже мови про закриття садочку взагалi не ведеться! Ви щось путаэте.

 6. Люди,схаменіться! Навіщо таке говорити про школу! Скільки років дітки з с.Руда ходили у школу в Хворостів і все було чудово,а тут раптом… такий жах. Для чого наводити наклепи!

  • А нiхто не каже про дiток з села Руда! I чому ви спорите? Проблема легко вирiшуэться: запросiть незалежних психологiв з Соцiальної служби, вони проведуть тести на тему”чим хлопцi займаються в туалетi”, дадуть офiцiйну вiдповiдь….Оприлюдните результат! I буде видно наклеп чи нi! Але Хворостiвська школа на це не пiде!!! А раптом це не наклеп…!!!???

 7. Класно той пузатий з ядовитими очками руками розмахує і спихає все на Київ…Одразу видно,що самі все замутили…

 8. “Давайте ми напишемо заяви!!!” Та напишіть уже,НАПИШІТЬ!!! Як же ви всі загребли…”Голови” тупі…

 9. і зкати по поправді при полякві при н
  імцях однного учня навчали і ви ще хочете в євро сміх

 10. Cумно… Люди приїхали відстояти свої школи, а вийшло не зовсім так,як хотіли.
  По-перше з відео повирізали багато матеріалів(основні вимоги),це про розмітку та знаки дорожнього руху,які б сповіщала водіїв на трасі “Ковель-Ягодин”,що на відрізку траси “Руда-Хворостів” та “Підгородне-Машів” їздить шкільний автобус. Також про облаштування залізничних переїздів на виїзді з села Підгородне.Про додаткові автобуси, або збільшення кількості “ходок” автобуса. Щоб дітки не тулилися по 4. Про придбання очистної техніки, тощо…

 11. Люди,чого розводити чвари,через людину,яка ляпнула “з дуру,що небуть”, людину,яка у школі не навчалася,не знає нічого про неї???? А стосовно перевірки, то вони ніколи не завадять.(Чесні,несподівані,а не по плану,про які всі наперед знають.) Я вважаю,що нам нічого приховувати!

 12. Стосовно цієї справи поліція провела всі заходи які потрібно, щоб спростувати або підтвердити ці факти, один з яких, це ТЕСТУВАННЯ ДІТЕЙ У ПСИХОЛОГА. Психолога назначили в Мін. Освіти але……. !!!! Проводив тести дітям не НЕЗАЛЕЖНИЙ психолог, а психолог Хворостівської школи, про яку йдеться мова. Одразу ж виникає одне і справедливе питання, ЧОМУ САМЕ ПСИХОЛОГ ЦІЄЇ ШКОЛИ проводив тестування дітей ???, а не інший, з Луцька наприклад….
  А може цій школі є що приховувати ?
  От і подумайте самі, де правда а де прикриття своїх дуп. А саме СТРАШНЕ: НІХТО з пед. колективу не поцікавився і не спробував захистити права дітей, які навчаються в цій школі, а вибрали тактику агресивного нападу, бо вони СКАЗАЛИ, що такого не було!!!

  • хай проводять тестування хоч із Києва, цій школі нема чого приховувати…це я знаю точно. Там сумлінні працівники і чудові вчителі. І ніхто не прикриває дуп , як ви там сказали

 13. МАМА.
  Дуже боляче за наших дітей і всіх хто працює у Хворостівській школі бо оті “правдолюби” мало того, що наводять наклепи, то ще й своєю брехнею самі гвалтують наших дітей. За такі дії теж несуть відповідельність. Тож хочеться щоб правові органи перевірили на повну адекватність “превдолюбів”, які отак безсовісно паплюжать честь наших дітей та нпшу школу. Несправедливо,що перевіряють однобоко лише дітей та школу, а наклепникам вірять без будь-яких доказів.

 14. Ви перевірили б того провдолюба який по селі Руда ходить в неадекватному стані під впливом наркотичних речовин разом з коханою дружиною провірити лише школу і содочок то швиденько приїхали а як правдоподобність свідчень то для чого….. А в Хворостівській школі я новчалась і нещодавно закінчила і хочу сказати ніякого насильства там не було й нема все залежить від батьків і виховання…. І садочок як говорить Володимир паталогічно ненавидить дітей виховала трьох чудових дітей і кожна дитина знайдеться така як в неї…. такщо ганьба такому правдолюбові

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*