Середа, 26 червня 2019

Шацький “Торнадо” завоював Кубок у Польщі (ФОТО)

03.10.2018 / Новини, Спорт

29-30 вересняюні спортсмени Шацького спортивного клубу “Торнадо” взяли участь у ХХ Міжнародному турнірі – Кубок Польщі “Warsaw Judo Open”.

Про це інформує Шацька райдержадміністрація на сторінці у Facebook.

“Warsaw Judo Open” є найбільшим турніром в Польщі дзюдо, що выдбуваэться на масштабній спортивно-розважальній арені у Варшаві – Torwar. Міжнародний турнір WJO організований на високому рівні, який є відбірним турніром для збірних команд спортсменів відповідних категорій.

Цьогоріч у ньому взяло участь більше 1800 спортсменів із 33 країн Європи, Бразилії, Японії та США.

В черговий раз в польському змаганні від Шацького спортивного клубу “Торнадо” взяли участь троє юних спортсменів.

Попередньо вихованці місцевого спортивного клубу “Торнадо” п’ять разів брали участь у даному турнірі, але жодного разу не могли завоювати призових місць. І нарешті, в шостий раз поталанило юному дзюдоїсту Роману Самолюку, який став бронзовим призером. В запеклих трьох сутичках він виграв поляка, фіна та білоруса, а в четвертій – програв майбутньому бельгійському чемпіону, старшому на 2 роки. Проте, в останній сутичці, за третє місце, менше як за хвилину виграв чеха і гідно виборов бронзу.

Також непогано показали свої результати в єдиноборстві Богдан Поліщук та Наталія Турич (с.Світязь). Але на жаль, суперники виявились сильнішими, адже, спорт є спорт – у ньому виграє сильніший.

Спортсменів до змагань готували тренери Шацького СК “Торнадо”: президент спортивного клубу Роман Самолюк, віце-президенти спортивного клубу Ігор Самолюк та Олексій Писачук.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*