Вівторок, 23 квітня 2019,05:41

Шацькі веслувальники присвятили Україні свої перемоги

10.09.2018 / Новини, Спорт

Веслувальники Шацької дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у відкритих республіканських змаганнях з веслування на байдарках і каное на призи олімпійського чемпіона Сергія Макаренка, повідомляє “Район.Шацьк”.

Змагання, які відбулися в місті Брест Республіки Білорусь з 5 по 7 вересня на базі веслувального каналу, об’єднали чимало команд-учасниць з Білорусі і України. Нашу державу представляли на спортивному заході 3 команди: з міст Луцьк, Львів і селища Шацьк.

Веслувальники Шацької дитячо-юнацької спортивної школи (всього 13 спортсменів) достойно виступили на змаганнях, завоювавши 4 медалі.

ІІ місце посіла Вікторія Терета (каное, 200 м, тренер Микола Романович), ІІІ місце – Микола Львович (каное, 200 м, тренер Микола Романович), двічі піднімалася на п’єдестал по бронзові медалі Софія Цюп’ях (байдарка, 200 м, 500 м, тренер Леонід Цюп’ях).

Юні спортсмени з Шацька виходили на п’єдестал з прапором нашої держави, присвятивши свої перемоги Україні.

Шачани мали можливість прогулятися Брестом і сфотографуватися з живою легендою білоруського веслування – Сергієм Макаренком, чемпіоном олімпійських ігор 1960 року в Римі, дворазовим чемпіоном Європи, заслуженим тренером Білорусі.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*