Розпочався Кубок Любомльщини з футболу

01.10.2018 / Новини, Спорт

Перші чвертьфінали відбулися у неділю, 30-го вересня.

Головненці зробили вагому заявку на вихід до півфіналу, розгромивши вдома Вишнів 5:0. Любомльчани на своєму полі перемогли Рівне (2:0), а куснищанці теж у рідних стінах переграли Олеськ 2:1.

Цього ж дня стала відома ще одна пара чвертьфіналістів. “Кордон” (Гуща, Рівне) в останній момент передував брати участь у змаганнях і не приїхав на матч кваліфікаційного раунду у Полапи, подарувавши таким чином місцевим спортсменам путівку в 1/4 фіналу.

Натомість драматичним видався кваліфікаційний матч у Машеві, де тамтешні футболісти приймали згоранський СК “Літос”.

Основний час завершився внічию 1:1. У додатковій 30-хвилинці команди обмінялися забитими м’ячами — 2:2, відтак, все вирішувалося у серії післяматчевих пенальті, які влучніше пробили згоранці — 4:2. Отож, у середу вони на своєму полі в рамкам чвертьфіналу прийматимуть Полапи.

Повторні поєдинки відбудуться у неділю, 7 жовтня.