Розпочався період висунення кандидатів на призначення стипендій для обдарованої молоді Володимира

05.04.2021 / Новини

З 1-го квітня 2021 року відбувається висунення кандидатів для призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради. Стипендіатами можуть стати особи від 18 до 35 років.

Відповідно до рішення міської ради від 08.04.2016 року № 7/3 «Про затвердження Положення про призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира» з 1 квітня по 30 квітня 2021 року відбувається висунення кандидатів для призначення стипендій міської ради, – інформують на сайті міста.

Стипендії призначаються жителям Володимир-Волинської територіальної громади віком від 18 до 35 років (включно): студентам вищих навчальних закладів, працівникам установ, організацій та підприємств міста, викладачам, спортсменам, громадським діячам які внесли особистий внесок у розвиток виробництва, науки, освіти, культури, спорту міста, ведуть активну громадську роботу.

Кандидатами на нагородження стипендією можуть бути жителі міста, які виявили особливі успіхи:

 • у навчанні та науковій діяльності;
 • у краєзнавчій роботі;
 • у творчо-мистецькій роботі;
 • у спортивно-масовій роботі, трудовій та громадській роботі.

Висунення кандидатів для призначення стипендій відбувається радами навчальних закладів, органами студентського самоврядування, трудовими колективами, громадськими організаціями, місцевими осередками політичних партій, депутатами міської ради.

Ініціатор, який висунув кандидатуру на здобуття стипендії, подає в управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради (вул. Ковельська, 129, ІІ поверх) наступні документи:

 •  подання, в якому визначаються особливі досягнення кандидата згідно з п.2.4 Положення про призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира»;
 • витяг з протоколу засідання ради, органу студентського самоврядування, трудового колективу, молодіжної громадської організації, місцевого осередку політичної партії про висунення кандидата на здобуття стипендії (для депутатів міської ради – офіційний лист звернення);
 • характеристику на кандидата;
 • копії нагород: дипломи, сертифікати, почесні грамоти тощо;
 • копії патентів на власний винахід, своїх публікацій у виданнях, збірки власних творів тощо;
 • відомості про успішність, якщо кандидат є студентом навчального закладу;
 • копії паспорта та ідентифікаційного коду.

Документи повинні бути завірені підписом особи або керівника організації, установи чи підприємства, що висунула кандидата на призначення стипендії та, за наявності, засвідчені печаткою.

З Положенням про призначення стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира», яке затверджене рішенням Володимир-Волинської міської ради від 08.04.2016р. № 7/3 можна ознайомитись на офіційному сайті Володимир-Волинської міської ради. Телефон для довідок – 23628.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*