Polissia Challenge Cup 2018: підсумки змагань

31.08.2018 / Новини, Спорт

Минулої неділі завершилися змагання, які так чекала Волинь. І вже цьогоріч в статусі Чемпіонату України з крос-триатлону (спринт) у якому взяли участь спортсмени з усіх областей та навіть з інших країн.

Понад 100 учасників серед який аматори та професійні спортсмени з Волині, Полтави, Кривого Рогу, Тернопіля, Запоріжжя, Одеси, Києва, Львова, Рівного, Чернівців, Черкас, Івано-Франківcька, Житомира, а також громадяни Литви та Білорусії, боролися за звання Чемпіона та за чималі призові.

Цього року призовий фонд склав 90 тисяч гривень. За перше зайняте місце спортсмени отримали сертифікат на 20 тисяч гривень, за друге – 15 тисяч та за третє – 10 тисяч гривень.

Тріатлоністи здолали дистанцію 27 км, в яку входило 1 км – плавання, 20 км – їзди на велосипеді та 6 км – бігу.

Всі учасники які дійшли до фінішу були нагороджені сертифікатом учасника та медаллю фінішера.

Також спеціальними кубками були нагороджені учасник АТО Andriy Stepasiyk та “ветеран спорту”(понад 45 років) Микола Поліщук.

Серед юніорів здобули абсолютну першість “золото” Павлова Олександра та Кирилович Денис, “срібло” – Бережна Дар’я та Бут Іван, а “бронзу” – Покотило Марта та Ульянов Артем.

Та за підсумками призові місця та звання Чемпіон серед чоловіків та жінок отримали

I – місце, 20 тис грн та звання Чемпіон здобув Єгор Мартиненко з загальним результатом 1:11:30

та серед жінок

I – місце, 20 тис грн та звання Чемпіон здобула Прийма Софія з загальним результатом 1:19:16

Відповідно

II – місце, 15тис.грн Сергій Курочкін

II – місце,15 тис грн Олександра Кохан

III – місце, 10 тис грн Сергій Костенко

III – місце, 10 тис грн Марина Соколова.

Наші змагання це свято не лише для учасників, глядачів, але й для нас організаторів, адже ми любимо наших учасників і обіцяємо що в наступному році буде ще краще.

“Дякуємо, що ви з нами та чекаємо на #Polissia #Challenge2019!!”, – пишуть організатори на своїй сторінці у Facebook.