Польські далекобійники заблокували дорогу до пункту пропуску Ягодин-Дорогуськ

05.09.2022 / Новини

З польської сторони пункту пропуску Дорогуськ-Ягодин польські перевізники розпочали протест і заблокували рух на трасі, яка веде до кордону. Вони вимагають пришвидшити огляд вантажу і прискорити пропуск автомобілів через кордон.

Акція триватиме щонайменше добу, інформує Zaxid.net.

Люблінська поліція повідомляє, що національна дорога № 12 від 10 ранку 5 вересня перекрита в обох напрямках.

Перевізники вимагають повернення з України порожніх вантажівок окремою смугою без черг, запровадження цілодобового фітосанітарного та ветеринарного контролю та відновлення дозволів для українських перевізників.

«Водії блокують проїзд. За інформацією мітингувальників, раз на годину вони пропускають дві машини – одну на виїзд і одну на в’їзд до Польщі. Після переговорів з ними також виявилося, що акція протесту триватиме наступні 24 години», – пояснила представниця міської комендатури поліції в Хелмі Ева Чиж

У Генеральній дирекції національних доріг і автострад Польщі уточнили, що наразі доступ до пункту пропуску можливий під’їзною дорогою, що паралельна до основної.

Великі черги вантажівок на українській стороні пункту пропуску Ягодин-Дорогуськ на в’їзд у Польщу утворюються вже кілька тижнів. До вихідних у черзі було понад 2,7 тисячі транспортних засобів.

Речник Палати податкової адміністрації в Любліні Міхал Дерус пояснює черги збільшенням перевезень вантажів, переважно зернових чи харчових продуктів, які підлягають обов’язковому контролю, зокрема ветеринарною, санітарною, фітосанітарною службами.

За інформацією Державної митної служби України, станом на 12:00 черги у пункті пропуску «Ягодин–Дорогуськ»: 300 вантажних автомобілів на в’їзд до України і 2650 фур на виїзд.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*