Онкохвора нововолинянка Тетяна Куценко вкотре звертається за допомогою

07.07.2021 / Новини

Жителька Нововолинська Тетяна Куценко з 2018 року живе з раком молочної залози 4 стадії. Жінка потребує дороговартісних ліків – таргент «Ібранс», які має приймати пожиттєво, і вкотре просить про допомогу.

Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбуці.

«Щомісяця я вірю і сподіваюся, що знайдуться люди, які підтримають, бо я мушу купувати ліки «Ібранс» за 35 тисяч гривень. Рак невиліковний, але у мене вже 34 курс на останній стадії, стабілізація. Два лікування тут на фото з різницею в 6 років: перше в 2013, інше – у 2019… Мрію, щоб ця клята хвороба зникла з лиця Землі. Я втрачала волосся, зуби, органи, зір, маю лімфостаз руки і надмірну вагу від останнього лікування! Мені важко, але інакше не можна…

Я молю Бога, щоб дав світу людину, яка винайде ліки, які не продовжують життя, а виліковують раз і назавжди! Бог мене для чогось залишає, і я вірю, що недарма», – написала Тетяна.

«Я не знаю, скільки часу мені допомагатиме лікування, але я хочу просто жити. МОЗ не відповідає, видно чекає просто, коли мої ліки вже не подіють і все – проблеми їм не буде… Чому ліки не закупляються, якщо дієві? Це якийсь абсурд і свавілля нашої держави. А якщо дія «Ібрансу» закінчиться, але з’являться нові препарати? Мені все життя просити допомоги? Це важко морально», – бідкається онкохвора волинянка.

Реквізити для допомоги: ПриватБанк 5168757408871814 Куценко Тетяна.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*