Неділя, 26 травня 2019,00:16

Новообрана президентка Грузії відмовилася співпрацювати з Росією

30.11.2018 / Новини

Новообрана президентка Грузії Саломе Зурабішвілі вважає неможливою співпрацю з Росією, доки та продовжує свою агресивну політику щодо України та визнає незалежними окуповані Абхазію та Південну Осетію.

Про це президентка заявила 29 листопада в інтерв’ю BBC.

“Я не думаю, що доки Росія так себе поводить на лінії окупації, де кожен день викрадають людей, і поки ця лінія рухається вглиб нашої території усе ближче до Тбілісі. А також з урахуванням того, як Росія сьогодні поводить себе з Україною, не думаю, що сьогодні ми можемо перейти до співробітництв”, — заявила президентка.

Нагадаємо, що за даними з 99,87% виборчих дільниць, що надійшли до Центральної виборчої комісії Грузії, Саломе Зурабішвілі – незалежна кандидатка, яку підтримала правляча партія “Грузинська мрія”, отримала 59,54% голосів виборців

Саломе Зурабішвілі народилася в Парижі, працювала в МЗС Франції. У 2003 році стала послом Франції в Грузії, а через рік стала міністром закордонних справ Грузії. У 2010 році Зурабішвілі очолила комісію Ради Безпеки ООН з питання санкцій проти Ірану.

Через шість років була обрана до парламенту Грузії. Вона виступає за збалансований підхід у відносинах з Москвою і Заходом.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*