Пятниця, 19 жовтня 2018,14:13

Неповнолітній волинянин на Audi іноземної реєстрації вивозив крадену деревину

07.12.2017 / Новини

На Волині неповнолітній на Audi іноземної реєстрації заробляв, вивозячи крадену деревину.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Третій «рейс», який робив лісопорушник за напрямком «ліс – пилорама», виявився невдалим – автомобіль затримала група оперативного реагування ДП «Городоцьке ЛГ».

Як зазначають працівники мобільної бригади, до них надійшла інформація, що у Троянівському лісництві (ДП Городоцьке ЛГ», Маневицький р-н) виявлено факт крадіжки готової продукції – соснових балансів довжиною 1,2 м.

У результаті посиленого патрулювання працівникам групи оперативного реагування та державної лісової охорони лісгоспу вдалося виявити та зупинити автомобіль «Ауді» на іноземній реєстрації. Під час огляду у машині виявили деревину. Зробивши необхідні заміри, лісоохоронці встановили, що це – 0,5 куб. м балансів, які загадково зникали з лісового масиву.

На місце за викликом прибули працівники поліції.

Встановили, що цією автівкою робили вже третю «ходку» з відповідної ділянки Троянівського лісництва. Загалом лісокраду вдалося вивезли 1,5 куб. м деревини.

Проте третій раз став для хлопця невдалим. За цим фактом на нього відкрито кримінальне провадження. Автомобіль та деревину, що була в салоні, вилучили. Раніше вкрадену лісопродукцію, яка знаходилася на одній із нелегальних пилорам, секвестровано.

Крім того, з’ясувалося, що водій цього транспортного засобу – ще й неповнолітній. Тож відповідати за скоєні порушення хлопцю доведеться разом із батьками.

Варто зазначити, що працівникам лісової охорони вже не раз доводилося «пересікатися» з цим юним чоловіком із багатим «лісовим досвідом».

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*