Неділя, 29 березня 2020

Ми не бунтуємо, а переконуємо, – Гузь до Гройсмана про створення госпітальних округів (ВІДЕО)

28.07.2017 / Новини

Депутат Верховної Ради Ігор Гузь разом колишнім міністром охорони здоров’я Миколою Поліщуком, лікарями Володимира-Волинського та Любомльського і Шацького районів звернулися до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана пришвидшити процес створення на Волині госпітальних округів.

Про це інформує прес-служба народного обранця.

«І не 3, як пропонує ОДА, а, як мінімум, 6 із додатковими – у Любомлі, Володимирі та Камені-Каширському. Наголошую ще раз – 3 госпітальні округи для нашої області – ЗАМАЛО! Жителі віддалених сіл не можуть отримати належної медичної допомоги. Це –НЕПРАВИЛЬНО!», – наголосив нардеп.

У свою чергу, Микола Поліщук навів низку аргументів на користь створення у Любомлі госпітального округу :

«По-перше: це57 тис. населення; по-друге: 20 тис. людей перетинають кордон щорічно; по-третє: 200 тис. людей відпочивають у зоні Світязьких озер. А це – велика кількість людей, яка завжди може потребувати невідкладної допомоги. Лікарня працює і розміщена поблизу траси, має сучасне обладнання. У лікарні є все необхідне для надання, як невідкладної медичної допомоги, так і планової…».

«Рішення обласної ради одноголосне про створення госпітального округу на базі нашої лікарні», – підкреслив генеральний директор ТМО Любомльського і Шацького районів Володимир Дибель.

«Звертаюся від імені всіх жителів міста. У нашій лікарні працює майже тисяча людей. Ми надаємо допомогу за 45-ти лікарськими спеціальностями, враховуючи хорошу матеріальну базу. Вважаємо, що можемо бути великопрофільною лікарнею, як центр Володимир-Волинського госпітального округу!», – підкреслив  головний лікар Володимир-Волинського ТМО Олександр Клачук.

«Ми не бунтуємо, а просто переконуємо Вас. Чекаємо на рішення уряду!», – резюмував Ігор Гузь.

1 Коментар Ми не бунтуємо, а переконуємо, – Гузь до Гройсмана про створення госпітальних округів (ВІДЕО)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*