Понеділок, 26 березня 2018,16:30

Контрабандист-невдаха, якого затримали на “Ягодині”, постане перед судом

23.11.2016 / Новини

Чоловік придбав у Польщі наркотики з метою подальшого збуту в Україні.

Прокуратурою Волинської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у розслідуваному слідчими обласного Управління Служби безпеки Волині кримінальному провадженні про зберігання, перевезення з метою збуту, контрабанду наркотичних засобів та прекурсорів в особливо великих розмірах, вчинені 52-річним мешканцем міста Києва.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

На початку лютого цього року чоловік придбав у Польщі для подальшого збуту на території України майже 22 тисячі пігулок медичних препаратів, які обмежені у вільному обігу й у своєму складі містять наркотичний засіб та прекурсор, і приховав їх власному мікроавтобусі.

Проте перевезти заборонений товар через кордон йому не вдалося. 2 лютого 2016 року зловмисник був викритий під час проходження прикордонно-митного контролю на митному посту “Ягодин”.

Нині його обвинувачують у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 307, ч.3 ст. 305 Кримінального кодексу України, санкції яких передбачають можливе покарання у виді позбавлення волі на термін від 10 до 12 років.

Подальшу долю чоловіка вирішуватиме Любомльський районний суд.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*