Неділя, 14 квітня 2019,20:44

На “Ягодині” відбудеться акція протесту щодо новоприйнятих податкових обмежень

08.01.2018 / Новини

На Любомльщині поблизу МАПП “Ягодин” 10-го січня планують мирну акцію протесту: вимагатимуть скасування податкових обмежень (які нещодавно вступили в дію) на часте ввезення товарів із-за кордону. 

Як повідомляють активісти, збір мітингувальників відбудеться перед автомобільним пунктом пропуску о 9.00 годині ранку. Вони виступатимуть проти окремих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році».

Як відомо, цей закон набрав чинності з 1 січня. Тепер правила безмитного ввезення товарів в ручному або супровідному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах до 1000 євро) і з вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в’їжджає в країну не частіше, ніж раз на 72 години. За більш частого в’їзду без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.

“На думку багатьох подорожуючих цей закон порушує конституційні права, тому кому не байдуже таке ставлення чиновників до народу — приєднайтесь до акції.” – закликають організатори мітингу. – Такі прийняті норми не вирішують проблем на кордоні, а тільки додають незручностей звичайним громадянам”.

8 Коментарів На “Ягодині” відбудеться акція протесту щодо новоприйнятих податкових обмежень

    • Пробували, і не один раз.На біржі роками стояли. Мінімалку обіцяють- хіба за ті копійки можна вижити?

  1. Вадім, якщо маєш роботу поступися іншим….а сам попробуй поїздити в польщу на заробітки у спеку на клубніку, чи осінню на яблука коли льють дощі і вимокнеш до ниточки….приїдеш з заробітків а діти з сльозима на очах таточку не їдь більше, тоді купляють польського корча щоб прогодувати свою сімью

    • Чому я повинен поступатись роботою?????? До чого тут яблука в Польщі до легалізації контрабанди?? Чому, я працюючи в Україні і сплачуючи податки повинен забезпечувати Ваших дітей безкоштовною медициною, навчанням, соціальними допомогами…А потім скажете- я ще хочу таку пенсію як у всіх, чому в нас такі погані дороги…..

      • Тільки ти одни забеспечуєш дітей безкоштовною медициною, навчанням, соціальними допомогами????????Кожний хто в Польщу їздить купляють багато чого в Україні, навіть ту солярку чи бензин, де платиться ПДВ, тим самим тобі ці гроші ідуть на соціальний захист, тяжко таке зрозуміти????????Не путай контробанду і закупи для власних потреб, де дозволено законом .Чому люди в Польщі роблять закупи???????? Бо в наших аптеках глину продають в пігулках, продукти харчування і промислові товари в нас не якісні, куди в нас не плюнь скрізь попадеш де тебе хочуть надурити або на якісті товару або на ціні, цей список можна довго продовжувати, но бачу тобі без толку все пояснувати, складається таке враження що не Україні живеш.

  2. ну,куй з тими 3-ма сутками,але який баран придумав,щоб я був у польщі 24 години7 завтра побкчимось.

  3. Треба вимагати повне скасування обмежень по ввезенню товарів для приватних осіб в Україну, між Польщею і Німеччиною взагалі немає ніяких обмежень щодо перевезень товару по вазі і вартості, єдине можуть перевірити легальність походження товарів. А рахувати комерцією все що перевозиться через кордон є повним абсурдом, сам особисто часто купую за кордоном товари які в основному є якіснішими та дешевшими.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*