На “Ягодині” розпочали збір анкетних даних

26.10.2018 / Без категорії

З 26 жовтня у пунктах пропуску “Ягодин” та Доманове, а також на митному посту Луцьк Волинської митниці ДФС розпочинається збір анкетних даних.

Дослідження відбувається у межах дослідження часу випуску товарів між прибуттям-вибуттям у пункт пропуску або часу оформлення за митними деклараціями у розрізі імпорту, експорту, транзиту.

Технічне завдання, методи вибірки даних та засобів їх обробки на це дослідження розроблене у вересні цього року за методикою Всесвітньої митної організації з метою реалізації Стратегічних ініціатив ДФС до 2020 року.

Робочі групи працюють на всіх українських митницях. Проте завдання дослідження мають свою специфіку. Для прикладу, окремо визначатимуть час випуску товарів із застосуванням принципу “єдиного вікна”, а також час випуску товарів у вільних обіг з моменту їх прибуття у пункт пропуску.

Збір анкетних даних планують завершити у грудні складанням звіту.

Він стане основою для подальших кроків ДФС у напрямку спрощення та прискорення процедур ведення зовнішньо-економічної діяльності її українськими учасниками.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*


Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 36944 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/kordonua/data/www/kordon.in.ua/wp-content/advanced-cache.php on line 956

Fatal error: Exception thrown without a stack frame in Unknown on line 0