На Волині зловмисник у балаклаві на очах у лісівників спалив авто з краденим дубом (ВІДЕО)

03.05.2020 / Новини

На Волині невідомий чоловік у балаклаві підпалив автомобіль на єврономерах, який був завантажений краденим дубом.

Події розгорнулися на дорозі Цумань-Берестяне, що у Ківерцівському районі, – повідомляє пресслужба ВОУЛМГ.

Працівники державної лісової охорони ДП «Цуманське ЛГ» під час патрулювання помітили автомобіль з євономерами. Підозри підтвердилися – машина була завантажена дубовими колодками. Її затримали. Лісопорушники вже традиційно покинули автівку і втекли.

На Волині чоловік у балаклаві на очах у лісівників підпалив автівку з краденим дубом. ВІДЕО

На Волині чоловік у балаклаві на очах у лісівників підпалив автівку з краденим дубом. ВІДЕО

Та за кілька хвилин повернулися на іншому автомобілі. Один із лісопорушників у балаклаві, очевидно, намагаючись знищити докази, підпалив затриманий автомобіль.

При цьому чоловік постійно погрожував лісовій охороні та намагався залякати розправою.

На Волині чоловік у балаклаві на очах у лісівників підпалив автівку з краденим дубом. ВІДЕО

Встановлено, що лісопорушник, який підпалив автомобіль, – житель смт Цумань, котрий неодноразовово був затриманий за самовільну порубку та крадіжку дубів.

На Волині чоловік у балаклаві на очах у лісівників підпалив автівку з краденим дубом. ВІДЕО

Цього разу лісопорушники «напрацювали» на кілька статей і адміністративного, і кримінального кодексів України. Спочатку вони порушили «Правила пожежної безпеки в лісах України», заїхавши до лісу, при цьому пошкодивши замок на шлагбаумі при в’їзді на лісову дорогу. Самовільною порубкою у Горинському лісництві ДП «Цуманське ЛГ» завдали шкоди на 68 тис. грн. А завершили свій «кримінальний список дня» спалюванням автівки та погрозами в бік працівників державної лісової охорони.

Лісівники відзняли все на відео. Про факт повідомили поліцію. На місці працювала слідчо-оперативна група. Деталі та особи всіх причетних встановлюються.

Сподіваємося, тепер знахабнілі дубокради відповідатимуть за всіма статтями.

 

4 Коментарів На Волині зловмисник у балаклаві на очах у лісівників спалив авто з краденим дубом (ВІДЕО)

  1. Ви нічого не наплутали журношлюшки? Не потрібно маніпулювати думками людей. Зловмисник це той, хто вкрав дуб. І правильно зробив добродій, що спалив тому негіднику авто.

    • Тобі як Бог не дав розуму хоча б вміти читати, то й коментарі не пробуй писати. Підпалив дуб той, хто його вкрав, аби не відповідати за крадіжку! От які тільки тупоголові писарі-«гості» бувають, їм аби «понасирати» в коментарях, а в тему чи ні — то вже для них не важливо. Бо єдине, що вмієте в своєму житті — це робити диванні висери

    • «Добродій» — той, який палить авто? Серйозно? Ви адекватний взагалі? Палити авто — злочин у будь-якому разі, бо навіть власнику авто утилізовувати його так не можна. Навіть якби палій був не причетний до крадіжки, то як взагалі чужа людина могла палити чиєсь авто чи державний дуб? Для чого палити взагалі авто, яке затримали?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*