Середа, 26 лютого 2020

На Волині запрацювала “гаряча лінія” для атовців

07.02.2019 / Новини

Для надання кризової психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей в області працює “гаряча лінія” групи швидкого реагування.

Про це повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Номер “гарячої лінії” – 0 800 405 450 (безкоштовно, цілодобово)

Нагадаємо, наприкінці серпня 2018 року голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко виступив з ініціативою щодо створення групи швидкого реагування для психологічної допомоги учасникам АТО. Це було пов’язано зі збільшенням кількості спроб суїциду військовослужбовців, що повернулися додому з території проведення ООС.

Для початку, працювали над придбанням спеціального автотранспорту, який, за потреби, негайно вирушав для надання допомоги військовослужбовцям та членам їх родин.

Опісля – над введенням штатних одиниць для групи швидкого реагування.

“Так, відповідно до Регіональної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018-2019 роки згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.12.2018 № 822 з 01 січня 2019 року граничну чисельність працівників Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді збільшено на 3 штатні одиниці (начальник відділу, практичний психолог, водій автотранспортних засобів) та створено групу швидкого реагування”, – йдеться у повідомленні.

Тож у разі виникнення складних ситуацій рекомендуємо членам сімей учасників АТО та й самим учасникам АТО звертатися за номером “гарячої лінії” для оперативного надання допомоги.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*