На Волині керівникам райлікарні помилково нарахували 344 тис. гривень зарплати

13.04.2018 / Новини

Через службову недбалість до кримінальної відповідальності притягли заступницю головного бухгалтера Іваничівської районної лікарні.

Жінка неправомірно нарахувала зайві 344 тис. грн зарплати керівництву медичного закладу, повідомили у прес-службі прокуратури Волині.

Прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення службової недбалості заступницею головного бухгалтера центральної лікарні в Іванічівському районі Волині.

Бухгалтерка неправильно застосувала тарифікаційні ставки та розцінки при визначенні окладів головному лікареві, його заступникам та головному бухгалтеру. Внаслідок цього було надмірно нараховано та виплачено понад 344 тис. грн заробітної плати. Це, за твердженням прокуратури, “спричинило тяжкі наслідки охоронюваних законом інтересам Іваничівської центральної лікарні”.

Згодом жінку щиро розкаялася у скоєному та активно спряла розкриттю злочину.

Наразі її обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 (службова недбалість) КК України, невдовзі вона постане перед судом.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*