На Світязі відбувся Кубок України з перегонів на лижеролерах (ФОТО)

10.08.2019 / Новини, Спорт

Кубок України з перегонів на лижеролерах  на марафонській  та півмарафонській дистанціях відбувся в рамках Екомарафону «Світанок Світязя».

Видовищний заїзд лижеролерів відпочивальники Світязя спостерігали сьогодні, 10 серпня – інформує прес-служба Екомарафону «Світанок Світязя»..

Брали участь титуловані спортсмени та професійні спортсмени з порушеннями опорно-рухового апарату.

Подібні змагання раніше на території Шацького національного парку не проводили, а у 2018 році організатори Екомарафону змогли втілити таку спортивну ініціативу.

Учасники умовно поділені за категоріями залежно від спортивного стилю та дистанції. Так, зокрема є категорії класика, вільний стиль з чорною резиню і і вільний стиль без обмежень.

Вони подолали від 21 до 42 кілометрів.

Екомарафон «Світанок Світязя» – це спільна ініціатива федерації біатлону Волині, федерації легкої атлетики Волинської області, федерації України з поліатлону, Волинського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України, Шацького національного природного парку, Спортивного Клубу «Ковель», OTK «Rzeźnik» (товариства  жертв тренера Кляуса «Резун») та Chelmbiega «Хелмбігає»  у співпраці з адміністрацією Шацького району (Україна) та гміни Воля-Ухруська, Володавського повіту (Польща) в рамках «Європейських Днів Добросусідства», що мають на меті показати усю красу Полісся.

Загалом в рамках Екомарафону, відбудуться екомарафон 42,195 км, екопівмарафон 21 км, екопробіг 5 км, естафета  4 х 10,5 км, перегони на лижеролерах класичних і вільних стилів 21 та 42,195 км, а також пробіги по воді «NESTER-HOUSE ЕСО WATER RUN» для дітей та дорослих, і сімейна естафета бігу по воді «Тато, Мама, Я».

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*