На Міжнародному фестивалі “FEST Like” перемогу у турнірі з міні-футболу здобули медики

17.07.2016 / Новини

У Згоранах відбувається Міжнародний фестиваль “FEST Like”. У рамках цього фестивалю сьогодні, у неділю, 17-го липня, організатори провели турнір з міні-футболу серед представників органів влади Любомльщини, організації учасників  та ветеранів АТО, працівників фірми “Любомльтеплобуд” та лікарів ТМО Любомльського і Шацького районів.

Проведенню турніру з міні-футболу не став перешкодою навіть дощ та гроза.  Кожен тайм тривав по 12 хвилин за кільцевою системою проведення подібних матчів.

У першому поєдинку зійшлись команди атовців та медпрацівників. Перемогу здобули медики – 0:1.

_DSC0195 _DSC0196

Далі зіграли матч працівників фірми “Любомльтеплобуд” та Любомльської міської ради. На жаль, депутати міськради Любомля отримали поразку – 2:1.

_DSC0211 _DSC0215 _DSC0217Найцікавішим видався матч між учасниками АТО та працівниками “Любомльтеплобуд”. У грі було чимало цікавих моментів  як від одної команди, так і від другої. Рахунок поєдинку – 5:2.

_DSC0239 _DSC0243 _DSC0255 _DSC0270Четверту гру провели медики Любомльщини та “Любомльтеплобуд”. Бій був запеклим, проте перемогу здобули лікарі із рахунком 5:3.

_DSC0362 _DSC0371 _DSC0374 _DSC0377Останню гру у турнірі провели атовці та депутати Любомльської міської ради. Перемогли учасники АТО із рахунком 3:1.

_DSC0391 _DSC0401 _DSC0405 _DSC0413

Таким чином, четверте місце зайняла команда Любомльської міської ради, третє – “Любомльтеплобуд”, друге – учасники та ветерани АТО, перше – працівники ТМО Любомльського та Шацького районів. Організатори “FEST Like” нагородили переможців іменними кубками фесту.