Пятниця, 8 березня 2019,21:43

На Любомльщині землю кількаразово роздають депутатам та “мертвим душам”

Жителі Згоран нарікають, що депутати сільради зловживають службовим становищем: отримують по кілька разів земельні ділянки на себе та близьких. Більше того, стверджують згоранці, народні обранці оформляють документи на неіснуючих людей та погрожують сельчанам, які вимагають справедливості.

Молоді сім’ї та окремі жителі населеного пункту вже роками не можуть отримати земельні ділянки. Натомість одні й ті самі депутати сільської ради або їхні родичі постійно потрапляють до списків тих, кому вдається взяти землю. Ситуація загострюється, бо, як кажуть сельчани, межі населеного пункту вже “вичерпані”, а їхні заяви досі ніхто не розглянув, щоразу називаючи дивні причини.

“Якби дійсно не давали нікому ділянки, то претензій би й не було. А так, одним нема роками, а інші дивом постійно отримують”, – обурюються згоранці.

У зв’язку з неправомірними діями місцевої влади, сельчани звертались в районну прокуратуру. Однак мають одні відписки.

Велике невдоволення викликав і той факт, що прибувши на засідання сесії, жителі Згоран почули в списках на отримання землі імена людей, яких не існує на території села. Просто під час сесії, розповідає Степан Костюк, один із депутатів хамовито пригрозив йому, що той ніколи не отримає землі (навіть через суди), якщо такий “активний” буде.

“Я прийшов не лише за себе, а за всю громаду. Є люди, яким дійсно треба дати ті ділянки: атовці не отримали, молоді сім’ї не взяли. Але депутати та “мертві душі” вже по другому колу беруть. Ще й сміються з нас! То ще почалося за попереднього сільського голови. А діючий  їм не зарадить. Що він може, коли прокуратура навіть нічого не вирішує?!” – наголошує Костюк.

Микола Чижевич понад рік ніс службу в Збройних силах України, перебував у зоні АТО. Однак для нього земель на території сільради не знайшлося.

IMG_7978IMG_7975 (2)

Читайте також:

4 Коментарів На Любомльщині землю кількаразово роздають депутатам та “мертвим душам”

  1. Це все робота Лукашука. Він як голова повинен навести порядок. А ним керує Роста і він бігає біля нього як пес.

  2. Микола Чижевич понад рік ніс службу в Збройних Силах України,перебував в зоні АТО,а в військовому квитку запис що він там був з19.06.2016 по 14.07.2016 майже місяць,прокоментуйте будь-ласка? Дякую

  3. Він прийшов приблизно місяць тому,і як сільська рада мала йому так швидко дати земельну ділянку без сесії

  4. Понад рік можна служити в армії, а безпосередньо в АТО перебувати інший термін.
    Він подавав заяву на земельну ділянку перед останньою сесією. На диво, ті, хто теж вперше подав заяви (з неїснуючими іменами та члени сімей окремих депутатів) отримали ділянки з першорї спроби (для когось це були вже другі й треті ділянки в одній сім’ї).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*