На Любомльщині відбулася спартакіада допризовної молоді (ФОТО)

11.04.2018 / Новини, Спорт

Змагання відбулися у середу, 11-го квітня на стадіоні “Колос” у Любомлі. До участі в них зголосилися команди усіх 18 шкіл І-ІІІ ступенів району та професійного ліцею.

За умовами спартакіади, до складу команди мали входити три учасники, причому кожен з них змагався у всіх передбачених програмою видах: метанні гранати, підтягуванні на перекладині, бігу на 100 і 1500 метрів.

Під час урочистого відкриття учасників привітали і побажали їм успіхів перший заступник голови Любомльської РДА Олександр Герасимчук та начальник відділу освіти Анастасія Савош.

Щодо результатів, то у стометрівці третє і друге місця посіли учнів міської ЗОШ № 3 — відповідно Василь Тахасюк і Максим Савош. Першу сходинку з результатом 12,34 секунди зайняв Роман Вашкевич з Машівської школи.

Серед метальників гранати найкращий результат показав Ілля Калішевич (ЗОШ № 3 — 52,5 метра), другим став Вадим Поліщук (Гущанська ЗОШ), третім — Богуслав Смітюх (Куснищанська ЗОШ).

У підтягуванні на перекладині третє місце дісталося Ростиславу Соколюку з Полапівської школи, друге — Дмитру Сеню (ліцей), перше — Богуславу Смітюху (Куснищанська ЗОШ — 23 рази).

Завершувалася спартакіада змаганнями з кросу на 1500 метрів. Найкращий результат показав Давид Гінайло з Вишнева (5 хвилин 22 секунди). Друге і третє місця посміли відповідно Дмитро Сень (ліцей) і вже загаданий Богуслав Смітюх з Куснищанської школи. До речі, юнак того дня здобув одразу три медалі.

Богуслав Смітюх з Куснищ став призером у трьох видах спорту

У загальнокомандному заліку третє місце посіла міська школа № 3, друге — професійний ліцей, перше — Куснищанська ЗОШ. Разом з тим, останнє місце посіла міська школа № 2, де не спромоглися сформувати повний склад команди.

Медалі і грамоти переможцям і призерам вручив зав. сектору з молоді та спорту Руслан Гіль.

За результатами спартакіади буде сформовано збірну району, яка незабаром візьме участь в аналогічних змаганнях обласного рівня, яка проходитиме 20-22 квітня у м. Володимирі-Волинському.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*