Середа, 26 лютого 2020

На Любомльщині стартували перші вибори до трьох ОТГ

29.10.2017 / Новини

На Любомльщині 29-го жовтня стартували перші вибори до Рівненської, Головненської та Любомльської об’єднаних територіальних громад.

Виборчі дільниці мали розпочати працювати з 8 години. Попри негоду, перші виборці прийшли ще до їх відкриття. На вулицях пусто, а в приміщенні школи №3 міста Любомля спозаранку вже чекало на волевиявлення кілька осіб. Серед них не лише ті, хто просто прибув віддати голос за свого обранця, але й кандидати у депутати та спостерігачі.

“Відкрились 0 8 год 15 хв. Дещо припізнились, бо не встигли вчасно поділити бюлетені. Адже дільниця обслуговує 5 із 26 територіальних виборчих округів. Усіх спостерігачів та працівників преси зареєстрували. Поки обійшлось без порушень та інцидентів”, – зазначила голова комісії Юлія Оверчук.

IMG_9052

Першим громадянином, який проголосував на цій дільниці, став кандидат у депутати до Любомльської ОТГ Сергій Новосад.

IMG_9054

Серед ранніх виборців було і подружжя Рафіка та Світлани Шайдуліних. Привели із собою малолітню внучку Євгенію, яка урочисто опускала бюлетені бабусі й дідуся в урну.

“Вирішили якомога швидше проголосувати й поспішити до своїх справ. От зараз прямуємо просто до церкви. Пізніше буде більш людно, довше стояти в чергах”, – кажуть Шайдуліні.

IMG_9061

У селищі Головне (Головненська ОТГ) станом на 11.30 год з 2090 виборця проголосувало вже 320 осіб. У селі Забужжя (Рівненська ОТГ) на цю ж годину із 498 виборців зробило волевиявлення 85 громадян. Обидві зазначені виборчі дільниці розпочали роботу вчасно, поки без порушень.

 

2 Коментарів На Любомльщині стартували перші вибори до трьох ОТГ

  1. Братва -валютчики і контрабандисти,бдіт, щоб ніхто з лівих не проскочив мимо лузи.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*