Вівторок, 25 червня 2019

На Любомльщині реконструюватимуть приміщення під амбулаторії

08.09.2018 / Новини

На Волині у рамках реалізації будівельного компоненту Субпроекту “Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області” підписали 6 договорів на виконання робіт із ремонту та реконструкції приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

Відповідно до умов тендеру NCB-W-6.1.1.3, найближчим часом будівельники візьмуться за роботи на 10 об’єктах.

Про це повідомляють на сайті облдержадміністації.

Національні конкурсні торги “Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 10 об’єктів (1 фаза. Повторна закупівля)» оголосили у травні 2018-го, а розкрили 21 червня. Потому тривала оцінка пропозицій, за результат атами якої фірмам надіслали акцепти.

У підсумку підписано 6 угод із трьома фірмами, які мають зробити під ключ 10 приміщень у Ковелі, Ковельському, Горохівському, Іваничівському, Локачинському та Любомльському районах. Надаватимуть послуги ТОВ “Вінницька будівельна компанія”, ПАТ “Луцьксантехмонтаж № 536” та ТОВ “Укрмонтажбуд-4”. Тривалість виконання робіт – від 5 до 10 місяців. Загальна вартість робіт – майже 79,5 мільйона гривень.

“Впевнений, що будівельники будуть відповідально та якісно виконувати роботи, об’єкти здадуть в експлуатацію вчасно, а волиняни у результаті отримають покращення доступу до медичних послуг”, – наголосив на очікуваннях від підписання цих договорів голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко, якому він приділяє значну увагу з часу призначення на посаду.

Довідково: Виконувати роботи за лотом № 1 ( NCB-W-6.1.1.3/1 буде ТОВ “Вінницька будівельна компанія”. Це товариство також береться за роботи за лотом № 6 (NCB-W-6.1.1.3/6), що передбачає реконструкцію будівлі пришкільного інтернату Забузької ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Забужжя, вул. Шкільна, 1 Любомльського району під амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*