Понеділок, 22 жовтня 2018,12:40

На Любомльщині під час святкування Купала чоловік впав у вогнище й обгорів

07.07.2017 / Новини

На святкуванні Івана Купала в Згоранах чоловік, намагаючись перестрибнути вогнище, впав у його горнило. З численними опіками постраждалого доправили в Любомль у лікарню, звідки той втік.

Уже по завершенню гулянь один з відпочиваючих очевидно вирішив продовжити розважати публіку. Чоловік приблизно 30-ти років, залишивши речі обабіч, в одних плавках розігнався перестрибнути ватру. Хоча висота полум’я сягала до двох метрів і відстань вогнища в діаметрі практично непосильна для людського стрибка, він стрімголов кинувся його подолати. Однак шубовснув напівдорозі, впав просто в центрі багаття.

В результаті у молодика численні й, більше всього, глибокі опіки по всьому тілу, найбільше постраждали кінцівки.

“Той “екстремал” зміг самотужки вибратися. Та якби хтось і хотів йому допомогти, то до вогню неможливо було підступитися. Відчувався навіть сморід від обгорілого тіла. Люди довкола налякалися сильно, ніхто такого не очікував”, –  розповідають очевидці.

Постраждалого опертивно госпіталізували в Територіально-медичне об’єднання Любомльського і Шацького районів. Однак він втік звідти.

“Опівночі швидка доправила пацієнта з численними опіками. Ми викликали травматолога оглянути його. Доки лікар добирався до відділення, постраждалий зник у невідомому напрямку, – повідомляють у лікарні. – Сподіваємося ще повернеться, адже на той момент він був добряче напідпитку, тож не оцінював реально свій стан. Тим більше, що він не місцевий, ніби з Чернігівської області.”

Припускають, що чоловіка з медзакладу вночі потайки забрали друзі, з якими він відпочивав у Згоранах.

1 Коментар На Любомльщині під час святкування Купала чоловік впав у вогнище й обгорів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*