На Любомльщині мисливці за день застрелили аж шість вовків (ФОТО 18+)

21.01.2017 / Новини, Статті

На Любомльщині 20-го січня мисливці за одну загонку вполювали аж 6 вовків, ще одного поранили. Це вже сьомий вбитий хижак за поточний місяць. Кажуть, що на території району сіроманці гасають кількома зграями.

У лісовому масиві поміж сіл Штунь, Мосир та Висоцьк власники товариства “Вікінг” організували облогу на хижаків. Допомогти їм одразу зголосилися мисливці Любомльського УТМР.

Тиждень перед тим неподалік від цих же угідь помітили зграю із шести вовків. Одного з них застрелили. Тож невдовзі спланували повторне полювання, на яке запросили всіх охочих взяти участь.

“Вовки, більше всього, потрапили сюди із сусідньої Польщі. Їх приманила велика кількість дичини. За останні роки вони розплодилися тут, бо не було  відповідних снігопадів, що не дозволяло належним чином відслідкувати звіра. Цієї зими почали активну боротьбу з ними, нарешті вдалося знайти їхнє місцезнаходження. Вбиті шість вовків є представниками іншої зграї, ніж той, якого ми спіймали після Різдва”, – розповідає один із учасників погоні Олександр Мікульський.

Чоловік також зазначив, що ще один вовк, якого тяжко поранили, втік. Завтра сподіваються знайти його тіло, адже він, за всіма ознаками, не зміг би довго прожити.

На фото Олександр Мікульський демонструє першого вовка, якого вбили на Любомльщині в січні 2017-го року.

15844858_736974176453475_3869234562890422203_o

Якщо не протидіяти сіроманцям, то про стада козуль можемо забути. Загризають вони й іншу звірину, адже потребують до 1,5 т м’яса в рік на одну особину.

Точну кількість цих хижаків в лісах району назвати важко, у пошуках їжі вони постійно мігрують. Поки нападів на місцевих жителів не було та й ніби в населені пункти тварини ще не потикалися. Проте, якби хтось пішов в ліс і заблукав (чи худоба забрела в хащі), то для зграї цілком можуть стати ласим шматком.

Спіймати вовка надзвичайно важко, він володіє особливою інтуїцією та відчуває людину з рушницею за півкілометра. Однак мисливцям Любомльщини вдалося зірвати “джек-пот” та врятувати цим самим чимало представників навколишньої фауни.

Учасники полювання 20-го січня зі своєю здобиччю.

16229712_691207981040318_830786072_o

Співвласник “Вікінга” Микола Матвійчук (на фото у головному уборі) задоволений вдало проведеною операцією. Сам застрелив одного із сіроманців, навіть майже вполював другого вовка – підвела рушниця.

16229799_691208014373648_1396595335_o (1)

Сергій Масюк вполював першого в своєму житті вовка.

16176648_691207991040317_233867646_n

Олександр Вовк мав нагоду вбити вовка, але через родинні зв’язки вирішив його відпустити”, – піджартовують над мисливцем товариші.

Насправді Олександр вистрелив по звірові, проте через далеку відстань хижак врятувався й втік від нього.

16216094_691208021040314_216635769_n

 

101 Коментарів На Любомльщині мисливці за день застрелили аж шість вовків (ФОТО 18+)

 1. Жах!!! Невже такі фото жорстокості і вбивства живої істоти потрібно оприлюднювати!!!

  • То ждіть бля поки фото розірваних трупаків людей публікуватимуть. Потім всі завиють в один голос робіть щось, вовки жеруть нашу худобу й дітей.Грінпісовці одразу стануть борцями за життя людей

   • бо выбили вже всю дичину єгеря і лісникі зі своїми “нужимі людьмі” той тварина дуріе зголоду, хоча нещасних випадків від собак вистачає то ніхто їх не чіпає.

  • Це не жах…,жах побачити що зробила БИ!ця зграя з дикими тваринами за 2місяці зими,о це був би ЖАХ!!!В сусідній Польщі вовк заборонений до полювання,і їх там розвелось дуже багато…,всім не хватає місця для свого полювання,так як кожна зграя має свій особистий участок,а тому зграя шукає вільні площі для полювання щоб вижити,і перейшла в Україну де є корм і дичина… .А хлопці молодці!!!Так тримати,великий РЕСПЕКТ!!!

   • Якіж ці полякі дурні,правда? Тільки чомусь в ніх дичини багато і вовки людей не гризуть….

    • Щоб ти знав в польщі залишидось дуже мало диких територій де могли би вести осілий спосіб життя вовки.Тому вони і неполюють на них. А у нас чисельність вовків, лисів, бродячих собак …. треба контролювати. Перед тим дві зими були без снігу, це сприяло для розмноження цих видів, зараз іде депепуляція- питання е?

   • Зауважте, Ви написали, що з ДИКИМИ тваринами!!! А ваші “молодці” знищили своїх прямих конкурентів у полюванні на ДИКИХ тварин!!! На яких вони полюють задля задоволення (вдоволені пика на фото явно про це свідчить), а не задля того, як вовки, Ви писали, ЩОБ ВИЖИТИ!!! У пресі такі фото я вважаю неприйнятними!!!

    • Це написала людина яка вважае себе розумнішим всіх. Для початку один вовк за рік зїдае від1.5 до 3 тон мяса ,уявіть скільки можна було би зробити пікантних фото розірваних тварин( козуль, лосів, кабанів, оленів…) через рік зграя була би в два три рази більша, привела потомство, а харчі в лісі би кінчались. Задайте собі питання які могли би появитися пікантні фото домашніх тварин і навіть людей…

     • то в нас люди такі. вбили вовка -жалко. люди падли і ізвєрги бо спрацювали навипередки з хижаком.
      була б стаття про вбиту вовком людину, то вознікали б шо влада нічого не робить, чого мисливці не відстрілюють тоо чортового вовка???!!!

     • Це написала людина, що вважає , що фото мисливських трофеїв повинні бути в домашньому архіві або на спеціальних на сайтах полювання та рибалка, а не у загальній пресі!!! Ці фото у людей з нормальною психікою викликають огиду!!!

   • так зачем эти фото публиковать, да еще с такими ухмылочками?-(( А потом удивляемся, что так много живодеров развелось.

   • Браконьєри, вбивці!!!! Більше двадцяти років відпочиваю на Шацьких озерах рік у рік. З кожним роком все більше охоплює жах. Озера і ліси мертві. Не має риби, не має дичини. Жодної дикої істоти. Окрім їжака та вужів та деяких птахів не довеллось побачити. А в Польщі, біля Хелма, Любліна, дикі кози біля дороги пасуться, качки, лебеді в селах, містах (Налєчув, Люблін) в ставках і маленьких струмочках плавають. І чомусь не рвуться до українських вільних і багатих харчів. До Шацького Національного парку, до Любомльського УМРТ!!!! Бо , мабудь щось знають.

   • Розкажи це браконьєрам, які лосів вже майже винищили, оленів та косуль – коли їх востаннє в наших лісах бачили? Нехай вовк жере 1,5 тони м’яса на рік, одному браконьєрові на кшталт оцих мордяк цього і на місяць мабуть не вистачить! Задовбали виправдовувати власне здирництво якимись вовками – вовкам до людської жадоби як до неба!

  • Кому соромно.Суспільство має знати про те,що іх зараз розвелося.Що поки ідять собак.Добре,що не людей.А ось коли людей почнуть істи.тоді будете пмсати.О Боже ,чому нічого не робили,як таке допустили.

 2. Молодці. Добу справу зробили для простих людней. Хоч стіки пафосу не надо з того робити. Кажуть що в Згоранах бачили вовків.

   • Щось було таке не так давно. Навіть статтю десь влітку писали про це. Там ніби про одного вовка в Згоранах чи біля Згоран писали.

 3. Шкода тварин… Но хто знає чим вони грозять. Мама розказувала як колись вовки учительку роздерли коли та йшла додому з школи в сусіднє село

 4. і ще Вас треба трошки десь повистрілювати. Самі в десять раз більше полюєте як ці вовки !! Бракон’єри хренові!!!

  • Сам ти ідіот.чого ж як зграї собак бачите то кричите щоб їх відстрілювали???бо вони біля ваших підїздів у містах??? а вовк у дворах у селах може опинитися.там кілька сотень метрів до хат. під лісом люди городи мають. думаєш вовча зграя тебе обнімати чи цілувати буде. то возьми собі додому його й подивись за поведінкою тварини. то не собака тобі.той порве на часті. ми повно шматків рваних кабанів бачимо. де гарантія що з наших хлівів не почнуть пропадати свині. я не ждатиму того часу шоб все моє господарство повиїдали чи дитину задавили

   • Цитата: “…де гарантія що з наших хлівів не почнуть пропадати свині…”

    = Досить брехати! Вже позабрехувались так, що “вовки приходять на поріг і дивляться їм у вічі”. А де гарантія, що ти взагалі адекватний, чоловіче? Природа- це надбання нації, а не твоє особисте госпродарство. Якщо у тебе можна порвати худобу в хліві- значить ти бездарний фермер, нездатний огорожу збудувати. Руки звідки ростуть? Про що ти тут мелеш?

    У нас маса друзів по Україні тривають коне-господарства, десятки дорогих (як весь твій хлів разом з хатою, а той не дотягне!) племенних коней вільно пасуться на сотнях гектарів, навколо ліси, степи і ніхто жодного разу не сказав, що “ой, прийдуть вовки і подушать поголів”я!”.

    Почни із себе, горе-фермер, і припини прикриватися дитиною! У всіх діти! І всі хотять, щоб ви, злочинці, припинили за країну вирішувати, кому жити, а кого вбивати!

    Ви – просто озброєні злочинці.

 5. Якбы не ці довольні морди на фоні трупів тварин, то хваталоб тих косуль і кабанів….голодні такі не проживуть без дичини вони.

 6. Хай но би коментаторів лишити в тому лісі наодинці з вовками. то наступного разу (якби вижили) й танком би приїхали вовків давити. а на 5 поверсі за сотні кілометрів легко любителями вовка бути й вважати що вони гріти вас хутром будуть від морозу.

  • Тож і за Вишневом шастають.чого не написали в статті що курей та кролів купа поподертих? ?? Насправді й в села заходять

   • Курей та кролІв дере лисиця,вовк так просто заради наживи
    не підійде до людських домівок,не пиши єресь.

 7. Муділи, вбили звірей і хизуються на ЗМІ. Вбили то вбили, ні то треба похизуватись засранці

 8. Дикі не вовки і не тварини, дикуни люди, ВИРОДКИ, ЯКІ МАЮТЬ НАСОЛОДУ ВІД ВБИВСТВА ТВАРИН, які хизуються своїми мерзенними пиками на фото поруч із вбитими тваринами. ВОВКИ НА ЛЮДЕЙ НАПАДАЮТЬ ВКРАЙ РІДКО, ЦЕ ПООДИНОКІ ВИПАДКИ У СВІТІ, А ВИРОДКИ ДВОНОГІ ЗНИЩИЛИ ВСІ ЛІСИ, ДИЧИНУ ВИБИЛИ ТАМ, ТОМУ І ДЛЯ ВОВКІВ МАЛО ЇЖІ, А ЯКБИ БУЛО ДОСТАТНЬО ЛІСІВ І ДИЧИНИ ТАМ, ТО І ВОВКАМ ПРОГОДУВАТИСЬ ВИСТАЧАЛО Б. СТРАШНО ДИВИТИСЬ…

  • Булоб тобі страшно дивитись якби зустрілись з цією зграйкою по дорозі додому ти або твої діти. Тоді по іншому співалиб. А хлопці молодці, добру справу зробили. Цим і похвалитись не соромно. Відносно людей, є всякі, звичайно що й гірші за вовків, але ж не всі? Якщо маєш когось конкретно на увазі, не рівняй всіх під одну гребінку.

   • Цитата: “…А хлопці молодці, добру справу зробили…”

    = А хлопці просто планомірно, потихеньку, крок-за-кроком прибирають своїх основних конкурентів в полюванні.

    ЗЛОДІЇ.

 9. Видаліть фото і матеріал. Негайно! Дикарі а не журналісти. Межа тупості та ідіотизму зашкалює у кожному слові.

 10. От як би ви показали тих впольованих “зайців” з єгерями, та працівникам лісництв!

 11. я добре стріляю з оптики, ще в дитинстві мав розряд, але зневажаю мисливців, особливо любителів кривавих фото. Вбивати з санітарних міркувань чи для захисту Батьківщини – так. Задля розваги – Ні! Нехай ці нелюди йдуть стріляти на війну!

 12. Це не люди а підараси кончені їх треба вистрелювати придурків. Собака це друг людини а самий більший хижак це ті придурки з рушницями. Почитайте про вовків люди це є віддані одне одному тварини людей вони не чіпають і не нападають це все міф я обожнюю цих собак і треба заборонити робити цю біду. Нехай ті псевдо герої ідуть на схід там стриляють ворога.

 13. Я б вистрелив скоріше в ногу одного з них а ніж у ВОВКА
  Поцікавтеся предурки перще життям вовків які вони віддані як вони виживають як радіють за нове покоління як ведуть своє життя. Інформації хватає зараз по всюду інтернеті на ютюбі є відео. Вся Європа не чіпає вовків а тут нашим виродкам мішають навпаки треба радіти що вони появилися у нас дати змогу їм тут прижитися.

 14. Чесно я на фото і мені пофіг ваші тупі і нерозумні коментарі, сам вовка не стріляв , але задоволений за своїх товаришів, полювання було чудовим і незабутнім. Чисельність вовкаі інших тварин треба контролювати. А кому неподобаеться наші фото просто недивітья і неїжте мяса адже вовки відчували цю саму біль що і домашні тварини яких ви смачно поїдаїте…….

  • ти придурок і нічого не розумієш контролювати нічого не треба вовк в природі потрібен а таких хуїв з рушницями треба наказувати за таке

  • По всьому світу вовків заборонено чіпати а тобі підарасу мішають контролювати треба та бля вас треба контролювати а не вовків

  • Цитата: “…Чисельність вовкаі інших тварин треба контролювати…”

   = Йди вчитись, розумнику! Вовки- санітари лісу та степу – не в курсі? Чому ти там радієш, злочинцю? Перечитай ще раз цитату з твого посту – і дай відповідь на питання: В ЯКОМУ ЗАКОНІ НАПИСАНО, ЩО ПОГОЛІВ”Я ПОТРІБНО КОНТРОЛЮВАТИ?

   = Якщо підтримуєш порушників ЗАКОНУ, які йдуть прити волі народу України, – то ти такий самий порушник.

 15. В дикій природі навпаки люди допомагають стримати вимерання вовків досліджують їхнє життя щоб знати що для цього потрібно.
  ГАНДОНИ ВИ ВСІ ТАМ

 16. Нешановні недрузі, ваша зухвала і жорстока стаття привернула до себе дуже багато уваги. Оскільки ця стаття попала в потрібні і сильні руки, будуть проведені розслідування згідно закону україни а саме: Стаття 299 Кримінального кодексу України (Жорстоке поводження з тваринами)

 17. що мали навпаки дати їм змогу полювати і дати аби вони в нас прижилися то ви грішите да грішите це гріх вбивати вовків щоб знали собі. Був би я при владі я би заборонив взагалі полюваняя на тривалий час щоб баланс у природі відновився. Хочеш мяса йди зароби і купи в магазині а не ружя купляєте за великі сумми на ружья є гроші на мясо немає да??

 18. Ви блять уїбани язикасті!!!Якби ти мав хазяйство в селі і вовк в тебе кабана йобнув!То ти сука перший блять біг би його хуячити!!Розкудахкались кури з петушньою

 19. а чомусь в Польщі Дуже багато вовків, але на людей не нападають? бо вони мають чим харчуватись
  а в нас повистрілюють все що рухається, і фауни нормальної немає
  правильно для цих браконьєрів ці вовки справжні конкуренти,на що ж вони потім полювати будуть ?
  в нашій країні собак треба більше боятись, бо вже не раз у новинах показували що собаки загризали насмерть, а не вовків вбивати
  і справді такі фото не для преси, соромно на таке дивитись

  • Не знаю что там в Польше, но у Билоруссии волки нападают даже на людей. Тебе сдидно смотреть, так зачем смотриш на фотки? Тебя ктото просит пересматривать???

   • Це в якій такій Білорусії,скільки родичів там маю,перший раз таке чую,не мели дурого.

 20. Видаліть ці фото ,або покажіть їх своїм дітям та поясніть ,що ви homo sapiens ,а не тварин

  • Не хочешь, не смотри! Зачем смотришь?Это жизнь. Там нет рваных тел, над которыми издевались. Думаешь люди в местностях где есть волки не видели худших картинок? Они видят ежедневно в котором дворе растерзанных волками собак, кур, кроликов, даже коров. Это гораздо страшнее. Эти фото не нравятся только тем кто видел волка только в мультиках и книгах. Но не видел что они делают вживую.

   • Это не “жизнь”, это фото-фиксация преступления против воли народа. Преступления, совершаемого кучкой вооруженных браконьеров.

    Нет?- Быстренько покажи ЗАКОН (при том начни с Конституции!), где народ Украины даёт тебе и твоим озабоченным дружкам право регулировать НАШУ ПРИРОДУ.

 21. народ про що ви пишете, ви би краще хотіли читати статтю про те як вовки на Любомльщині позагризали тварин чи не дай Бог людей! це не допустимо щоб такі звірі знаходились у селі, люди бояться в магазин вийти у центр села, бо знають що ця звірюка будь який момент може напасти!

 22. Якы блять люди ще раз пишу вовк на людину ніколи в житті не нападе. Ну що за брэд виписуєте чому ви такі безграмотні.

  • Ти думаєш, що ти пишеш? ВОВК НЕ НАПАДЕ НА ЛЮДИНУ??? Ти вчився хоч де-небудь? Ти краще візьми книжки і почитай про вовків, а ще краще поїдь в села, де тих вовків купа і туди, де вони нагло приходять в двори до людей і рвуть худобу, та й не тільки худобу, а бували випадки, що і людей загризали. І таких випадків було багато! От як побачиш на живому прикладі, тоді може тобі дійде якими можуть бути ці тварини!

   • Ольга, на вас вовк нападав? Не брешіть, а то можна подумати, що у вас істерика від одного слова “вовк”.

   • Брехло. Тут повно людей, які живуть в 10-50 км від міст серед лісів та степів українських. Припиніть брехати про “небезпеку від вовків”.

 23. Я в шоці з наших безжалісних мисливців (предурки) а самим першим це є не знання про звірів один придурок ляпнув що це кровожадні тварини людоїди а всі інші сіра маса послухали і самі так говорять я б кожного заставив перед здачею на дозвіл охоти вивчити кожного звіра в дикій природі щоб в голові розум появився.

 24. Для тех, кто считает волков друзьями. Не думайте что они боятся людей, это бред! Сперва попробуйте обнять его, а тогда сочувствуйте этим тварям. В Билоруссии жизни от них нету! Если голодный, сожрет вас даже в вашем дворе. Всех собак и птиц по деревням пожрали. Жалко волком толька тем, кто никогда их реально не видел. Хватит смотреть мультики! Давайте в те места, где они шастают,там попробуйте любить волков!

  • Что ты несёшь? У меня бизнес с людьми из Беларуси. Специально написал- переспросил. Люди в шоке от моего вопроса- семьями в лесах отдыхают и никто никогда не говорил, что видел волка!

 25. Не розумію людей, які чи то не правильно розуміють написане, чи то тошки туповаті, в статті ж сказано, що це і є санітарне полювання, бо розвелось дуже багато вовків, Ви думаєте, що як в лісі закінчиться їжа, то вони не прийдуть до Ваших домівок і дворів??? Ще хтось писав, що “кожен рік відпочивають на Шацьких озерах і там не залишилось живності” – а як думаєте чому її не залишилось??? Тому, що хижаки РОЗДИРАЮТЬ усе живе, бо не вистачає на всіх їжі!!! А хлопці МОЛОДЦІ!!! Бо хто ще нас захистить, як не мисливці! Якби в пресі з’явились фото з роздертими трупами людей, дітей чи домашніх тварин, тоді б оці “коментатори”, які тут пишуть “ганьба” чи тому подібне, заговорили б не так, а сиділи б і плакали типу ” чому мисливці нічого не роблять?” Схаменіться люди! Згідна, тварин шкода, але як подумаєш скільки шкоди вони можуть наробити, то від цього робиться ще страшніше! Ви думаєте, що їх усіх повбивали??? Звичайно ні! Усіх і не вб’єш! Писало ж в статті, що “дві минулі зими були сприятливими для розмноження вовків”! Тому для рівноваги в природі і задля нашої з Вами безпеки мисливці повинні були організувати полювання.

  • Тут взагалі мало хто вчитався в суть статті…Побачили фото і один поперед одного хочуть показати які вони захисники дикої природи.Вся суть українця “обісрати” з ніг до голови вчинки іншого.

  • Пані Ольга і Оксана, дайте будь ласка посилання на РЕАЛЬНИЙ випадок вашої особисто зустрічі з вовком. Де можна почитати про це, подивитись фото? Запитую тому, що постійно перебуваючи в дикій природі і досліджуючи життя диких тварин, я з вовком за 20 років зустрівся 1 раз. З великим і гарним. Як і має бути- вовк обходить людину за кілометри.
   Шановні, є лише 2 варіанти:
   1) ви- жінки тих дикунів зі зброєю.
   2) ви- і є хтось із тих злочинців, що на фото, добре, що в інеті можна жінкою прикинутись.

 26. Больше зверя будет тогда когда будет меньше охотников а не волков. Вы просто долбоебы

 27. Когда уже прекратится этот БЕСПРЕДЕЛ?! Кучка озабоченных людей с оружием в руках решает за всю страну, каких животных плодить, а каких уничтожать- как Боги! Кто дал этим моральным уродам право принимать такие решения от имени целого народа?! ТВАРИ ДВУНОГИЕ. Нет объяснения и нет прощения.
  Я занимаюсь фотографией дикой природы очень много лет. Лесные и охот-хозяйства – это государство в государстве. Скоро все леса превратятся в режимные объекты и чтобы зайти в лес (который принадлежит народу Украины!), вам понадобится разрешение и сопровождение егерей. Более того, просматривается страшная тенденция- эти люди постепенно превращают наши леса в СВОИ подсобные хозяйства. Им там находиться можно (они решают там свои грязные делишки для себя и своего начальства!), а вам туда просто так нельзя! Я только на эти выходные снимал в одной из областей Украины, так ко мне тут же нагрянула целая бригада с оружием выяснять, кто я такой и что я делаю в ИХ (!!!) лесу!
  Они отстреливают волков потому что сами совершенно безграмотны. Безграмотно начальство и руководство этих так называемых лесо- и охот-хозяйств.
  Волк съест больше косули в этом году – значит меньше волчат выживет в следующем году. Через год подрастёт меньше молодых голодных волков – через 2 года увеличится поголовье косуль. Так было всегда. Но в последнее время мы всё чаще слышим, что наши ГЕНИИ (горе-охотники без какого-либо образования в области биологии или смежных областей науки!) постоянно что-то “регулируют”, хотя народ государства не давал им на это права!
  С дикими свиньями уже “дорегулировались”?! Вся Украина наполнена МАНГАЛАМИ – продуктом скрещивания дикой и домашней свиньи! Короткорылые малоподвижные генетические УРОДЫ часто со светлой шерстью или раскраской пятнами по всему телу – жалкое зрелище! Нормальная дикая свинья почти полностью выведена- скоро останется только на фотографиях. Но разведение МАНГАЛОВ охотникам выгодно- скрещенная свинья даёт потомство в 2 раза чаще и в 2-3 раза больше, чем дикая. Главное- продать больше отстрелочных. Главное- деньги. Здесь и сейчас.
  Оленя в Карпатах выбивают с такой скоростью, что каждую ночь из определённых точек прямо по румынской границы машины вывозят подготовленную оленину- и это происходит у всех на глазах! Пограничники свободно пропускают браконьеров. Все со всеми делятся. И это не прекратится, пока эти уроды не отстрелят последнего украинского оленя!
  Одни двуногие твари расстреливают последних диких животных Украины, другие двуногие твари спокойно покупают оленину в областных центрах в ресторанах и даже колбаску из оленины в Киеве на Бессарабском рынке! ПОЗОРИЩЕ страны!
  Леса и степи Украины опустели, благодаря “регуляторам” поголовья! Украина- всегда такой живой и разнообразный в плане флоры и фауны край- становится безжизненной. Только человек с ружьём в руках!- “хозяин лесов и степей!”- как вершина ЭВОЛЮЦИИ… ПОЗОРИЩЕ…
  В Европу?- да нас туда на пушечный выстрел подпускать нельзя! К их красоте природной и разнообразию! Уж наши то быстро придумают, как обойти европейские законы и выбить всё, что там ещё шевелится! Каменный век…

 28. Всё мною написанное в равной степени относится не только к Украине. Я много путешествую по всему пост-советскому пространству. Во всех славянских государствах такой же беспредел- и в Беларуси и в Молдове в том числе. Что-то в нас- славянах осталось от предков-дикарей. В России выбили тигра и Ирбиса – две красивейшие на планете дикие кошки! В Карпатах выбили медведя, принялись за последних оленей.
  Перепуганное зверьё мигрирует на очень большие расстояния, но в наших странах им покоя нет ни в одном уголке- даже в Чернобыльской зоне!
  Ранее в газетах, а сейчас на сайтах печатается статистика поголовья, предоставляемая охот-хозяйствами. Везде враньё, но руководство этих структур спокойно, им главное- чтобы было в кого выстрелить, когда они приезжают бухать и веселиться в эти самые лесничества и охот-хозяйства.
  Цифры поголовья завышены от 5 до 10 раз! И народ это хавает.
  Присмотритесь, как живут лесники и егеря при весьма средних для сёл и районов зарплатах. Огромные дома, которые не может себе позволить отапливать даже современный бизнесмен-хозяин супермаркета в облцентре, автомобили- обязательно внедорожники с огромными объёмами моторов- у большинства членов их семей- это как “необходимость”.
  Присмотритесь, как выглядят сами хозяйства- это целые комплексы, состоящие из очень дорогой недвижимости, зон отдыха для избранных, часто это фермы с редкими животными, предназначенные для развлечения тех самых избранных.
  Как охотятся избранные?- думаю, все знают.
  В Крыму (не успел стать российским!)- выбили за 3 года почти всего оленя. Всё, что мы- туристы- защищали десятилетиями,- всё уничтожается за считанные годы!
  Лось- трудно разводимое в наших краях животное- печатаемая статистика поголовья отличается от реальной в десятки раз! Не смотря на большие штрафы, “важные гости” могут отстреливать за одну охоту 2-5-лосей под ОДНУ лицензию.
  Лань- трудно разводимое и очень доверчивое (в сравнении с оленем!) животное, которое в некоторых областях на протяжение многих лет многократно выпускали на свободу в леса внушительными стадами, но все они выбиты ГОЛОДНЫМИ охотниками. Просто за их природную доверчивость!
  Рысь- практически выбита в украинских Карпатах, остатки мигрируют в Европу.
  Олень- на грани исчезновения.
  Кабан (вепрь)- на грани исчезновения.
  Волк- на грани исчезновения.
  Лису и волка постоянно выбивают, потому что “они зайцев едят и фазанов”! Ещё выбивают под предлогом переносимого бешенства.

 29. Каждый год в Украине (да и у наших соседей!) происходят резонансные случаи, но почему-то за них никто до сих пор не сел в тюрьму и не оплатил государству огромный штраф и компенсации!
  – В Винницкой области двуногие безграмотные твари с оружием в руках загнали стадо лосей на реку, покрытую льдом и погубили почти 2 десятка поголовья, большинство- самки.
  – В Житомирской области двуногие твари с оружием “поохотились” на беременных самок кабана.
  – В Николаевской области в знаменитом заповеднике Еланецкая степь уже 40 лет живут канадские бизоны. Простые люди подняли шум в интернете на всю Украину и воспрепятствовали продаже бизонов в Крым в частные руки для охот-хозяйств. Животные и изгороди уже были подготовлены для погрузки этих огромных животных в грузовики и оставался 1 день до вывоза! Киев по этому поводу отвечал, что бизоны- завезённый вид и их в нашем степном заповеднике быть не должно!- и это после 40 лет существования популяции бизонов на ограниченной территории в 70 Га!- наши бюрократы пытались оправдать таким “научным аргументом” свою алчность и сиюминутную выгоду! В Крыму в частном охот-хозяйстве бизонов расстреляли бы “большие важные гости” за первый же год, долго их держать там смысла нет- они в Крыму не выжили бы.
  И так повсеместно. Нет времени больше вспоминать. Каждый год наши охотники-“регуляторы”, возомнившие себя великими учёными, что-то творят такое, за что в пору бы лишить их и свободы и имущества. Но нет, всё продолжается. Причина?- а она одна!- ВО ВСЁМ ЭТОМ ПОСТОЯННО ЗАДЕЙСТВОВАНО ЛИЧНО РУКОВОДСТВО ВСЕХ УРОВНЕЙ- все они- любители пострелять.
  Люди, проснитесь! За ближайшие 10-15 лет в наших лесах и степях останутся только мыши и вороны! И то- недолго!

 30. Вітаю з трофеями земляків-мисливців. Вражає! А ще більше вражають коментарі. Але проблема не тільки в “псевдозахисниках” бідних тваринок. Проблема і в нас, мисливцях. Просто-напросто, викладці трофеїв для фото і поваги до добутого звіра нам дійсно, треба повчитись. Ми повинні не тільки вміти вполювати, але й гарно зфотографувати добутий трофей, демонструючи повагу до добутого нами звіра. Як це роблять цивілізовані, культурні мисливці у всьому світі. Хоча я сам мисливець, але мене бісить, коли з добутим трофеєм(не важливо, чи це заєць, чи вовк, чи качка) фотографуються як з шматою. Ми забираємо життя, значить повинні хоча б поважати впольовану нами живу істоту. Хватить вже бути “охотніками”, давайте потрохи ставати мисливцями(від слова МИСЛИТИ).

  • З приводу “псевдозахисників” – Вам варто відповісти на 1 питання:
   – На підставі чого люди, які не мають спеціальної освіти, та люди, які криво/косо орієнтуються в реальному поголів’ї диких тварин в державі,- на підставі чого ці ПСЕВДОФАХІВЦІ приймають рішення про “регулювання” поголів’я.

   • На підставі бажання почухати зайвий раз своє дорогоцінне его, що ви як маленький. Екологічна грамотність на нулі, елементарна емпатія до природи – так само. Ці ліси приречені: спочатку там все живе вистріляють, потім спиляють на дрова, а потім вже й помирати треба, а на що дивитимуться діти – їм насрати.

 31. Ребята молодцы!!!а умники которые сидят в городе на пятом етаже и орут что ето зверство,возьмите да пройдитесь ночью с одним фонариком через лес…уверен своё мнение после встречи с ними вы измените!правда если выживете…

  • Вам здесь дали развёрнутый ответ не “умники с 5 этажа в городе”, а люди, которые провели в дикой природе бОльшую часть своей жизни.
   Людей в лесу надо бояться больше, чем волков,- особенно людей с огнестрельным оружием.
   Если следовать Вашей логике- то людей с оружием в лесу и в степи необходимо отстреливать поголовно без суда и следствия, так как пока от них один вред. При том без предела.
   1) убивают животных, поголовье которых давно пересекло критические пределы поголовья.
   2) разбойно угрожают в лесах мирным жителям, выдавая эти леса за “СВОИ угодья”.
   3) мусора оставляют горы после каждой пьянки по любому поводу – открытие/закрытие сезона, приезд начальства и т.д…

   В общем проблема остаётся острой- люди с оружием творят полный беспредел и делают это ПРЕСТУПНО как бы от имени народа Украины.

 32. Микульський тиж балатуэся на голову УТМР а сам розстриляв польських вовкив хай тебе судять по них законах, який ти можеш бути головоюУТМР писля цоьго
  ГАНЬБА

 33. На фото вбитих нивчому не виних тварин також хизуюця делегати на обраня голови УТМР позбавити стрильцив голосу

 34. Викинг чому не зберета таку толпу на видстрил кабана вин приносить урожаю бильше шкоди ниж польськи вовки . А СВИНИ ПРОДАЭТЕ 400 ДОЛЯРИВ

 35. В’ячеслав,ви такий начитаний,розумний,а що ви скажете про напад вовка на людину у чернігівській області?Маєте знайомих прикордонників,поцікавтесь довідкою від Чернігівського прикордонного загону про напад хижака на людину в селі.

   • Яка до дідька різниця яка область???
    Вовки рано чи пізно й тут те сакме зроблять!

    Ті, хто дуже МУДРИЙ й знає, що вовк не нападає на людину, перегляньте це!

    За 15 днів вже в двох областях вовки добралися до сіл. В Чернігівській напали на чоловіка, в Полтавській пережерли всіх собак, овець та корів. Виють попід вікнами щоночі, вдень по кілька штук бігають вулицями.
    https://tsn.ua/video/video-novini/vovchi-zgrayi-terorizuyut-zhiteliv-sil-na-poltavschini.html

    Звісно де ж там нам нерозумним. Тим МУДРИМ в містах можна й книєки читати, а тим в кого вовк під хатою геть сумнівів нема, що вовк його не боїться

    • Під вікнами у Вас собаки виють – чи Ви того не знали? Чи Вас з дитинства залякали, що вити вміють тільки вовки?

     Досить викладати посилання на замовлені матеріали! Досить вішати людям лапшу на вуха! Кінбурн – знаєте таке місце? Там завжди жили вовки і завжди підходили до Покровки. Місцеве населення зрозуміло, яка саме вовчиця створює місцевим кобелям проблему- і запросили фахівців із Києва. Спеціально підготовлені люди зробили три облави і відстрелили проблемну вовчицю. Все.

     Пані Олено, Ви мабуть дружина/сестра/коханка одного з цих озброєних злочинців і дуже пишаєтесь “подвигами” свого чоловіка. Іншої причини, чому ЖІНКА може хотіти винищення диких тварин, яких залишилось критично мала кількість, – не має.

     Чого ще Ви тут понаписуєте, що боїтесь? Гадюк і каракуртів (павук чорна/степова вдова) боїтесь?- давайте випалимо всі українські степи- щоб гадюк не було!

     Бійтеся бродячих собак у диких зграях, які нападають на туристів та грибників, а не вовків, які людей обходять десятою дорогою!

    • Пані Оленка, а зустрічі з ведмедем у Карпатах боїтесь? – може вибити всіх ведмедів? – так, про всяк випадок, а тто раптом Ви підете самі, чи з дітьми, горами Карпатами, а там ведмеді! доречі і вовки теж в Карпатах є- то ж давайте все живе винищимо! Заради Вашого спокою!

     Шановні люди з рушницями і їх жінки! Вас малесенький відсоток в країні, але ви пробуєте “регулювати Природу” як би так “в інтересах нації”- то ви рідкісні злочинці, тому що не просто нищите Природу заради свого ЕГО, а ще й постійно брешете народу України!

     Пані Оленка, питання дуже просте: Назвіть РЕАЛЬНЕ поголів”я вовків в Україні. Тільки не шукайте в звітах мисливських господарств- ті цифри не мають нічого спільного з реальністю! і не шукайте в енциклопедіях- там також всі цифри отримані від мисливських господарств!

     То скільки залишилося вовків в Україні, пані Оленка?

  • Пані Оксана. Взагалі не розумію, чому Ви впрягаєтесь за цих злочинців? Яка у Вас в цьому особиста вигода чи інтерес? Дружина одного з них? Залиште, шановна, свої характеристики “розумний/начитаний” для моїх онуків:)))
   Для людей, які мріють впливати на довкілля, існує декілька видів спеціальної освіти. Плюс можливість стажування в реальних умовах.
   В усі часи вовк – це САНІТАР ЛІСУ, особливо зараз, коли самих вовків залишилось зграй по пальцях на руках порахувати.
   Керуючись Вашою “логікою”, шановна пані, потрібно вибити усіх ведмедів в Карпатах, тому що “є випадки”, а ще є люди, які не розуміють, що без спеціальних знань та навичок не можна загравати з ДИКОЮ ПРИРОДОЮ.
   Про напади на людей в межах населеного пункту- нам не відома така статистика, просто тому, що статистична величина безмежно маленька- в тих самих межах, що і попадання блискавки в людину двічі (теж небезпечно- відомі реальні випадки).
   Припиніть заводити читача в оману. Вовк – дуже обережна тварина, що боїться людей-вбивць і залишилось їх у нас надто мало, щоб вони могли правильно впливати на здорове поголів”я інших тварин (кабана, оленя, косулі…).
   Ваші двоногі вбивці “дорегулюються” до того, що буде як в Росії з ірбісом і амурським тигром.
   Адреналінозалежні вбивці. Порушники закону. Злодії, що йдуть всупереч волі народу, пічкаючи піпл брехливою інфою та звітністю.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*