Неділя, 16 грудня 2018,07:56

На Любомльщині браконьєри застрелили вагітну самку дикого кабана

13.02.2018 / Новини

Кілька днів тому до організації УТМР звернулися із повідомленням, що у Гупалівському лісництві, на території урочища «Полапівське болото» було чути постріли з рушниці.

Рейдова бригада, яка терміново виїхала на вказане місце, виявила мертву тушку самки кабана, – про це пише газета «Наше життя».

Під час розтину тушки з’ясувалося, що вона мала привести семеро поросят. Браконьєрів за гарячими слідами затримати не вдалося. Про цю подію повідомили в поліцію, яка наразі проводить заходи для встановлення порушників. Шкоду, яку завдали браконьєри, оцінили у 180 тисяч гривень.

Як відомо, сезон полювання в Україні на самців лося, кабана та їх молодняк закінчився 31 січня. А на козулю, самок лося, кабана та їх молодняк ще 31 грудня 2017 року.

Крім того, рейдові бригади у мисливських угіддях неодноразово виявляли петлі, які наносять шкоду диким тваринам, травмуючи їх.

Голова Любомльської УТМР Олександр Мікульський застерігає, аби подібних випадків браконьєрства не траплялося, тому що за це доведеться відповідати за законом. Через таких несвідомих, нахабних та зухвалих твариновбиць дичини в наших лісах може й не залишитися.

Фото надано редакцією газети “Наше життя”.

4 Коментарів На Любомльщині браконьєри застрелили вагітну самку дикого кабана

  1. Про яке полювання на лося вказується… На лося полювання зовсім заборонено Законом, тому що лосів занесено до “Червоної книги України”… А якщо Мікульський і його команда полюють на лосів і в Нововолинську роблять “Московську ковбаску”- то чи не вони самі браконьєри…

  2. Якщо дибіл Мікульський незнае законодавства то про що з ним ще можна розмовляти про якого лося а тим більше про самку :Дожились;

  3. Ой-йо-йой… Мікульлський ” голова УТМР, куплений валютчик, шестьора, стріляє лосів… Жах… Гнати тупого як депутата, де купляв голоси так і з УТМР.. Ото-то дожились… Лосі ж в червоній кн6изі, а він пише що до кінця 2017 року був відстріл лосів… Де правоохоронці…

  4. Типу нормально. Всі усе знають і вдають ніби нічо не сталось. Найстрашніше те, що вони їх піймали. Але…))) читай вище. Це реально “Банда” і те що вони роблять нині не вкладується в голові. Ще б дописали як місяць тому біля Сокола піймали браків з оленем. Але ж то були не Ваньки а Івани Івановичі. Тишина.. І знову усі усе знають, але вголос не кажуть.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*