На Любомльщині затримали чоловіка, який рибалив забороненими знаряддями лову

26.06.2019 / Новини

У Любомльському районі 21 червня затримали порушника правил рибальства. Чоловік здійснював вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову. 

Близько 16 години на території ландшафтного заказника Згоранські озера, поблизу с. Згорани Любомльського району Волинської області, в ході рибоохоронного рейду, було виявлено порушника.

Як повідомила прес-служба Дежрибагентства, чоловік здійснював вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову. За допомогою ятерів він виловив таку кількість риби: карась золотий (червонокнижний) – 6 екз., лин – 6 екз., плітка – 1 екз. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 3 390 грн.

Під час виявлення порушення чоловік чинив опір інспекторам рибоохоронного патруля, а саме намагався втекти з місця події, завдав інспектору тілесних ушкоджень. За цим фактом на місце події було викликано наряд Любомльського відділу поліції ГУНП у Волинській області.

На особу оформлено протокол про адміністративне правопорушення за  ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до районного суду для притягнення правопорушника до відповідальності та відшкодування завданої шкоди.

Загалом, у  період з 17 по 23 червня  Волинський рибоохоронний патруль задокументував 20 порушень природоохоронного законодавства. Так, було складено п’ять протоколів за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП), шість – за грубі порушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП) та шість – за незаконний збут водних біоресурсів (ч. 1 ст. 88-1).

Крім того, оформлено три акти виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно яких вилучено 22 од. заборонених знарядь лову.

«Загалом, у порушників вилучено 46,95 кг водних біоресурсів та 19 од. заборонених знарядь лову (сітні). Збитки, завдані рибним запасам, склали 19 168 грн», – повідомив заступник начальника управління-начальник відділу ОВБР «Рибоохоронний патруль» Сергій Починок.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо ви помітили порушення – прохання оперативно повідомляти на телефони «гарячої лінії» відомства: (067) 360-78-40.

Довідкова інформація:

За опір працівникам рибоохоронного патруля громадяни несуть кримінальну відповідальність – штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців чи обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*