Четвер, 9 травня 2019,13:05

Теревені. Міський голова Любомля Роман Ющук – “один у полі воїн”

Жителі Любомля та й усього Любомльського району активно спостерігають за роботою міської ради, сесіями та засіданнями постійних комісій. Особливо за цієї депутатської каденції обговорення нагальних потреб міста постійно відбуваються зі скандалами та з’ясуванням особистих стосунків.

Міський голова Роман Ющук намагається проводити сесії відповідно до регламенту, проте йому це не часто вдається. Прикладом цього є останнє засідання сесії, на якому Ющук не зміг контролювати час розгляду питань. Також міський голова змушений був декілька разів підійматись зі свого крісла, аби на нього звернули увагу – депутати не чули ні зауважень, ні пропозицій, ні думок Романа Ющука.

Щодо цього, то і депутатам, і Ющуку варто повчитись у обранців громади Любомльського району – депутатів районної ради. Адже засідання сесії під керівництвом Миколи Сушика проходить у визначені терміни і відповідно закривається в один і той же день, а не переноситься двічі, а то й тричі.

Депутати Любомльської міської ради відкрито ігнорують Романа Ющука, незалежно від того, яке питання потрібно вирішити: чи бруківку покласти, чи землю виділити, чи затвердити заробітні плати для штатних працівників міської ради. Тут головне – бути проти.

Чимало депутатів на сесіях не чує, які питання розглядають колеги. Оскільки у залі балаган, шум, крик, звинувачення, образи тощо. Через це й міський голова робить зауваження депутатам, але ті не чують, а відкрито ігнорують. Водночас чимало рішень, які рекомендують комісії, особливо земельна, Роман Ющук не “пропускає”.

Звісно ж, ні для кого не секрет, що “заварюють кашу” декілька депутатів. Таким чином, інші депутати, навіть з інших фракцій, мов сліпі кошенята, йдуть за думкою опонентів Ющука, і не розуміють, як самі стають тими ж опонентами міського голови. Таких депутатів переважна більшість, які, до того ж, не мають своєї думки і свого бачення на проблемні питання.

Так само й відбувається з громадськістю: депутати обіцянками підкуповують активних громадян міста, а ті, в свою чергу, йдуть не проти міської ради, а саме проти Романа Ющука. Варто зважати й на політичні погляди, проте тут не політика, а лише фальшивий суб’єктивізм деяких людей.

“Романе Васильовичу, а Ви коли стали самодостатні? Два роки тому?”, – подібні питання звучать до Ющука від депутатів на засіданнях сесій, оскільки депутати переходять на особисте з’ясування стосунків під час обговорення актуальних питань міста.

Неабияк цікаво, що навіть журналісти одного регіонального ЗМІ зацікавлені “завалити” міського голову та дорікнути за неналежне виконання своїх обов’язків не представників міської влади, а саме міського голову. Не так давно, висвітлюючи світлини у соціальних мережах, додумуються коментувати, що Ющук не дбає про місто, оскільки “готується до ювілею”. З одного боку, колеги – молодці, оскільки варто вказувати на помилки влади, але й треба не забувати, що кожен має право на своє особисте життя.

Міський голова на останньому засіданні сесії теж дозволив перейти межу приватного життя, оскільки стверджував, що декілька людей у реєстрі на отримання земельної ділянки є підставними від деяких депутатів. Про це він говорив відкрито, аргументуючи свою думку. Звісно ж, це викликало неабияку реакцію і пряме звинувачення на адрес Ющука.

Через особисту неприязнь депутатів до міського голови й виникають різні перипетії у міській раді. Але депутати, та й сам Роман Ющук, забувають, що варто працювати на благо та розвиток міста, а не з’ясовувати приватні відносини, звинувачувати один одного та грати у політичні ігри. Як міському голові, так і депутатам варто дійти згоди, щоб рішення та робота міської ради вцілому сприяла благополуччю й благоустрою місту.

Дійти згоди легко, аби тільки обидві сторони знайшли шляхи виходу з цих міжусобиць. Співпраця полягає у пошуку компромісів, тому шановним депутатам та Романові Ющуку, треба налагоджувати стосунки та примиритись, а приватне життя залишати поза межами міської ради. Сподіваємось, що завтра, 14-го червня, на третьому пленарному засіданні це й відбудеться.

Мар’яна Грабовська

24 Коментарів Теревені. Міський голова Любомля Роман Ющук – “один у полі воїн”

 1. роман ющук це порадна людина яку я особисто знаю а дипутати звикли жити деяки по стари схеми брати гроши за люби заяви яки розглядаються на сесиях а голова не пляше пидних и тому постийно ризни спори. Таких депутатив треба витправляти навосток воювати а нетут хабари брати и штани протирати.

 2. Стаття, аж просить просльозитись тай сплакнути, який же біднесенький Роман Васильович Ющук, як йому одному в тій раді???…. Не вміє головувати, то хай не преться у мери і не ходить під Мохнюком і його Ко.

  • По-вашому головувати – то построїти собі хату, купити машину з салону та бути з усіма аферистами в зговорі??? Я думаю що ні, і прості люди тоже все бачать. І особливо коли опозиція ходить під Дибельом-Пархомуком і рештою Ко.

 3. Нормальний голова, хоть щось хоче зробити. А депутати аби все продати і загнати. Особисто я підтримую Ющука, хоть хтось не грає під цю “дудочку”, хай тримає оборону бо дай слабинку і позаганяють все і не вспієш моргнути

 4. А це не мер рік тому для своїх батьків дві діляночки хотів взяти??? От якраз депутати і завадили цьому статись. Правда в тому, що на підставних людей він таки взяв…. Не будьте підхалуями мера, а об’єктивно оцінюйте та називайте речі своїми іменами

 5. Цю статтю потрібно назвати не один в полі воїн, а “один в полі вср-ся”. Це про нашого мера. Сам зовсім не вміє ні з ким говорити, ні про щось серйозне домовлятись, тому і назбирав навколо себе, як писав “опозиція”, Мохнюка і Ко, бо ж сам телепень вже давно всра-ся. А Мохнюку і ко тільки давай такого мера, собі вже давно намітили свої цілі, а що, мер же свій, що скажем, те і зробить. Не міськрада, а конюшня на чолі з конюхом.

 6. Як добре що хоть банда мохнючків вихваляє Ющука, який розкрадає бюджет (по 25 гривень на кожному квадратному метрові бруківки, ліхтарі на опорах – 1 штука , по його розцінкам, коштує 19000 гривень). Ого! Скільки можна за такі кошти поставити ліхтарів по нашому Любомлі. В районі малого ринку обкладено бруківкою за рахунок підприємців, Ющук приписав це міській раді. Це уже корупція, Ющук думає якщо він закінчив інститут тарелкіна, то він наймудрішій, авжеж, бо Ющук,Оніщук розкравши бюджет їздять на BMW. Молодці хлопці, справно носять у Кордон могричі щоб їх розхвалювали, молодці бандити!

 7. Судячи по коментарях плачуться все таки окремі депутати а не Ющук,як же ж вам важко працювати з Мохнюком і Ко,як вас бідних пресують,тиснуть на вас недають працювати,як що це так насправді то зверніться до правоохоронних органів (поліція,прокуратура,сбу,суд)нехай вони дадуть правову оцінку данній ситуації !!!!

  • Не буде він мером-Мохнюки копня йому дадуть.Навчіться грамотно писати-стид і срам((((

 8. Да,ви прави 100%. Ми поставили свойого мера і крадем в міський раді гроши.Будем дальше красти, й ділянок понаставляли на підставних людей (на видмину от вас),бруківку теж наша фирма клала.Будем дерибанити любомль дальше, поки ви будете обливати брудом один одного.Ха-ха-ха

 9. І хату Булавки ми теж пидпалили(тілько нікажіте никому),то щоб всі нас боялись і незаважали нам красти.І Льоню Богдана @тпездили в туалеті за те що нехотив нам давати участки

 10. Ющук був бандитським адвокатом, а зараз бандитський мер. Те що його підтримує криміналітет – це правда.

 11. За Л. Богдана не знаю, а от те, що Мохнючок до Строцюка пригав то це вже все місто гуде. Мохнюк і Ко обіцяє і до Дибеля добратись. Не знають, що робити то совають за барки декілько депутатів…..

 12. Що ж це робиться?спасайтесь всі хто можете!!!Як деяким депутатам (3-5чол.)важко стало !!!Наступили на хвіст і ви слюні пускаєте,та будьте ви накінець МУЖЧИНАМИ !!! А не жінкам (не дружинам) жалієтесь і вони викидують ці коментарі,непоказуйте свою слабкість…..P.S А на рахунок міського голови Ющука Романа Васильовича і люди які його підтримали (67% на виборах) це не є криміналітет

 13. люди! про що ви пишете? невже те що за Ющука прголосувала більшість нічого не означає? значить йому вірять! а купка дупутатів,саме дупутатів які позорно не попали до влади в верхах,влаштовують склоки,та ж не тільки в Любомлі..приклад Львів! схаменіться,не показуйте свою тупість та слабкість,треба працювати злагоджено на благо,а не перетягувати ковдру,вже були при владі,що зробили?? Роману хочу побажати терпіння та сили встояти в цій багнюці між свиньми ненажерливими.

 14. Шановні, а депутатів до рад місцевих і районних, що? не люди обирають??? Пригадайте, на виборах вибір то, кого обрати був? Багато відсотків набрав та ще більше відсотків розчарується.

 15. Невже 14 числа депутати не показали злагодженості, чого не скажеш про мера…. Сам з собою не був злагоджений…

 16. Як Вам не соромно ганьбити мера скільки він зробив для Любомля таких треба пошукати молодий перспективний щось робить для міста ось панове вам заздрісно. А ось голова районної ради пан Сушик за весь свій період палиць об палиць не стукну, але за те квартирку у Луцьку має ганьба.

 17. Роман Васильович Ющук порядна Людина!!! Депутатам потрiбно повчитись поведiнки!! А особливо Духнiцкому!! Ганьба та сором!!! Пiднiмати руку на похилу лiтню людину, ображати безсоромними словами жiнку пенсiонерку! Погрожувати життю! Сором та ганьба таким депутатам! Однi oбiцянки – цяцянки, невихованi!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*