Любомльський “Рубіж” здобув першу перемогу в сезоні чемпіонату Волині

25.09.2017 / Новини, Спорт

Команда Любомля нарешті здобула першу перемогу в Чемпіонаті Волинської області з футболу.

Сталося це у Новововолинську, де любомльчани у четвертому турі обласного чемпіонату зустрічалися з місцевим «Шахтарем».

Господарі розпочали досить впевнено і вже на 19-ій хвилині поєдинку вели в рахунку 2:0. Втім, гірники надто рано заспокоїлися, очевидно, вирішивши, що справу зроблено. На 37-ій хвилині гравець «Рубежа» Максим Самойліч скоротив розрив у рахунку, а ще за хвилю Олександр Ягодинець відновив рівновагу — 2:2.

Після перерви любомльчани отримали чисельну перевагу: на 63-ій хвилині за фол останньої надії з поля був вилучений гравець «Шахтаря» Владислав Мацько.

А за 12 хвилин до фінального свистка уболівальники «Рубежу» отримали привід для радості — Максим Самойліч забив третій гол, який виявився для переможним — 3:2 на користь любомльчан.

Тим часом, молодіжні команди зіграли внічию 2:2. У складі «Рубежу» відзначилися Олександр Цевух (25 хв.) і Максим Копитко (76 хв.).

Наступну гру любомльчани проведуть 1-го жовтня вдома, де зіграють з командою «ДЮСШ-ВІК» з Володимира-Волинського.