Любомльські дзюдоїсти здобули на двох турнірах 20 нагород

05.12.2018 / Новини, Спорт

Минулі вихідні виявилися доволі вдалими для любомльських дзюдоїстів, які взяли участь у двох різнорівневих турнірах і привели звідти 20 медалей.

Зокрема, п’ять нагород вони завоювали на VII дитячому Всеукраїнськму фестивалі дзюдо у Києві.

“Бронзу” здобув Артем Чебирак, “срібло” — Мирослава Шрамко і Діана Семченко, “золото” — Рустам Мохнюк і Софія Пікульська.

Зовсім небагато до звання призерів забракло Віці Гапонюк, Анні Біднюк та Ірині Сергіюк, які посіли п’яті місця. Втім, з огляду на рівень турніру, і такий результат можна вважати цілком пристойним.

Тим часом, юнаки 2004-2008 років народження успішно виступили на відкритому чемпіонаті Луцького району, де змагалися майже 200 учасників з Волині, Рівненщини, Львівщини. Бронзовими призерами у своїх категоріях стали: Максим Степанюк, Максим Бубало, Микола Гурко, Арсен Корнелюк, Олександр Коцура, Євген Стаховський та Арсен Омелянюк. Срібні нагороди завоювали Валерій Шлапа і Тарас Козачук, а Герман Романюк, Владислав Куць, Ярослав Приказюк, Дмитро Солодуха, Назар Козачук та Ілля Жарінов стали чемпіонами.

Інтернет-видання “КОРДОН” щиро вітає юних спортсменів з успішним виступом і бажає нових здобутків!

Фото зі змагань у Києві (з Facebook-сторінки Ніни Салухи)