Любомльські дзюдоїсти здобули 9 медалей на “Lviv Judo Open Cup 2018”

30.10.2018 / Новини, Спорт

27-28-го жовтня на татамі СК ЛНУ ВМБТ відбувся Відкритий кубок Львова з боротьби дзюдо.

У змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів України та Європи. Варто зазначити, що “Lviv Judo Open Cup 2018” є один з найпотужніших турнірів України.

Волинську область на кубку гідно представили спортсмени з Любомльської ДЮСШ.

Отож, серед хлопців у різних вікових та вагових категоріях були виборені такі результати: першу сходинку посіли Артем Чебирак та Ілля Жарінов, другу — Герман Романюк, третє місце дісталося Рустаму Мохнюку, Іллі Жарінову, Артему Півнюку; п’яту сходинку посів Олег Войтов, на сьомому місці опинилися Євген Удальцов, Назар Козачук, Арсен Омелянюк, Ілля Якимлюк, Тимур Мохнюк, Орест Семенович.

З 9 по 11 місця посіли Вадим Галян, Валерій Шлапа, Марк Шостак,Арсен Корнелюк, Максим Савчук, Кирил Склянчук, Максим Чуб, Андрій Шиць.

Серед дівчат Дарина Ляшук виборола першу сходинку. За перше місце наша спортсменка змагалася із вихованкою Львівського спортклубу з дзюдо “Богатир” Юлією Орчаковою. Катерина Пилипюк у своїй ваговій категорії посіла третю сходинку.

Серед чоловіків Вадим Чернов виборов срібні нагороди, поступившись за звання переможця спортсмену із Рівного Давиду Хораві.