Пятниця, 8 лютого 2019,08:24

Купальське свято у Згоранах: феєрія води, вогню і пісні (ФОТО)

07.07.2018 / Новини

Давненько на свято Івана Купала тут не спостерігалося такого велелюддя. Врешті, воно й не дивно, адже цьогоріч свято у Згоранах обіцяло бути особливим: окрім місцевих художніх колективів, тут очікували й на іменитих гостей.

Відтак, по завершенні робочого дня, якщо перефразувати відомий вислів, дороги з усіх куточків району вели у Згорани, і на кілька годин чисельність людей, які приїхали у цей населений пункт, у кілька разів перевищила чисельність місцевих жителів.

Ведучими свята були учасники проекту “Ліга сміху” — команда “Замок Любарта” з Луцька. Упродовж всього вечора хлопці піднімали публіці настрій дотепними жартами, різноманітними конкурсами, гумористичними постановками, розіграшами призів.

Шоумени із Замку Любарта

чарівні ведучі Юлія Лукашук і Ярослава Ляшук

Під час офіційного відкриття гостей фестивалю привітали: Згоранський сільський голова Олександр Лукашук,  заступник голови райради Ганна Сачук.

Олександр Лукашук

Ганна Сачук

 

А далі над Згоранами завирувала феєрія народної і сучасної пісні. Нею серця численних глядачів тішили: згоранські колективи “Водограй” і “Бабулі”, юні місцеві виконавці Олександра Омельченко та Богдан Лукашук, команда КВК “Драйв” Згоранської школи”, головненський колектив “Соколи”, вишнівський “Вишневий цвіт”, гущанська “Опалинка”, колектив “Любава” з Любомля.

Гурт “Водограй”

Гурт “Бабулі”

Олександра Омельченко

Богдан Лукашук

Команда КВК “Драйв” Згоранської школи

Гурт “Вишневий” цвіт з Вишнева

гущанський гурт “Опалинка” 

Гурт “Соколи”, селище Головне

 

Невід’ємним атрибутом свята стали гумористичні сценки, купальський обряд і театралізоване дійство, під час якого дівчата пускали вінки на воду.

 

 

 

Було куди витратити зайву енергію й дітворі, для якої працювали різноманітні атракціони, батути, а найбільш жаданою розвагою стало свято фарб холі. Додамо також, що на території фестивалю гості могли скуштувати різноманітних смаколиків, сфотографуватися у фотозоні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відбулася також традиційна лотерея, де в якості головного призу був велосипед. Його власником став юний Роман Бурносов з села Скулин Ковельського району, який разом з бабусею та дідусем завітав у Згорани погостювати у знайомих.

Роман Бурносов – володар головного призу лотереї

Одразу після лотереї продовжилася концертна програма. Сорок хвилин чудових блюзових композицій подарувала глядачам учасниця проекту голос країни Марія Хурсенко, донька відомого волинського співака, нині, на жаль, покійного, В’ячеслава Хурсенка.

 

 

 

 

 

За нею увагою глядачів на кілька хвилин заволодів шоу-балет “Diamante”. ну а головною подією свята став годинний виступ народного артиста України Павла Зіброва. Відомі його хіти “Хрещатик”, “Білий цвіт на калині”, “Мертві бджоли не гудуть”, “Викраду”, “Женщина любимая”, “День народження” та інші розпалені глядачі зустрічали, як мовиться, “на ура” — справді, не кожного дня зустрінеш у Згоранах таку знаменитість, яку раніше бачив хіба що по телевізору. Мабуть саме тому публіка довго не хотіла відпускати артиста зі сцени, відтак, він в якості бонусу виконав відому всім “Червону руту”, а на біс — знаменитий “Хрещатик” і після цього полишив сцену.

 

 

 

 

Одразу по тому на березі чудового озера спалахнуло велетенське купальське вогнище (головне фото, – ред.), яке освітило все навколо. Концертну є програму продовжила дискотека, під час якої кавер-бенд “PartyFon” виконував відомі сучасні хіти. Завершували дійство фаєр-шоу “Аладін” на березі озера та святковий салют.

 

 

 

 

 

Читайте також:

7 Коментарів Купальське свято у Згоранах: феєрія води, вогню і пісні (ФОТО)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*