Неділя, 7 червня 2020

Хто може очолити обласний центр туризму, спорту та екскурсій

13.09.2018 / Новини

Посаду директора Центру туризму спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації може зайняти Богдан Бальбуза, який переміг в конкурсі на заміщення вакантних посад. Питання призначення буде винесене на сесію обласної ради.

Відповідний проект рішення розглянули під час засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму 13 вересня.

Про це пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Як розповіла заступник керуючого справами, начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності Мирослава Якимчук, на посаду був оголошений конкурс, процедура була витримана, відбулося засідання конкурсної комісії.

З її слів, на засіданні конкурсна комісії обласної ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області рекомендувала укласти контракт з Богданом Бальбузою на посаду директора Центр туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації.

Зокрема, на посаду директора Богдана Бальбузу планують призначити на контрактній основі терміном на один рік. Варто зазначити, що нині Богдан Бальбуза керує Центром національно-патріотичного виховання Луцької міської ради.

Член комісії Валерій Дунайчук поцікавився, чи має Богдан Бальбуза необхідний для участі в конкурсі педагогічний стаж у 3 роки.

Мирослава Якимчук відповіла, що тут можна трактувати по двоякому, адже не завжди талановита людина має необхідний стаж. Вона додала, що прецеденти бували і в медичних закладах, зокрема лікар не мав необхідно стажу, але займав керівну посаду.

Своєю чергою, перший заступник голови облради Олександр Пирожик підкреслив, що голосування за допуск до конкурсу відбувалося у відкритому режимі, рішення було прийнято усіма членами комісії.

Богдан Бальбуза розповів про свої плани на посаді, зауваживши, що патріотичне виховання напряму пов’язане з територіальною безпекою, зокрема у 2014 році молодь відстояла Харків, на жаль, цього не сталося у Донецьку та Луганську. Тож, з його слів, для Волині, як прикордонної області, важливе патіротичне виховання, адже чимало молоді хоче змінити громадянство. Також він каже, що при патріотичному вихованні не варто забувати про туризм, адже є статистика, що чимало волинської молоді протягом 3 років не покидала територію Волині, відтак варто розвивати внутрішній туризм. Богдан Бальбуза зауважив, що ним та його командою на патріотичні заходи було залучено 850 тисяч гривень позабюджетних коштів, тому робота у цьому напрямку продовжуватиметься.

“Моєю мотивацією на цій посаді є те, що країну можна і потрібно міняти”, – наголосив Богдан Бальбуза.

Отож, комісія не підтримала проект рішення про призначення, але він буде винесений на розгляд сесії.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*