Фото дня. Йшов, йшов… і вернувся назад

Неподалік від Любомльського відділу поліції дорожню розмітку чи то не встигли завершити, чи то так нятякають, що нема чого на інший бік шосе ходити. Пішохідний перехід обривається посеред дороги.

У Любомлі ремонт дороги державного значення м’яко кажучи виконали не досконало. Крім хвилеподібного покриття нового шару асфальту, обривчастих стиків ділянок шосе, відсутності водостоку, абияк залишених узбіч, око місцевих жителів на вихідних (5-6 листопада)  “радувала” й дорожня розмітка в кількох місцях вулиці. Але вершиною “художньої творчості” визнано саме цей перехід.

img_2984

Читайте також:

6 Коментарів Фото дня. Йшов, йшов… і вернувся назад

  1. Я вчора був у батьків. Батько колись був будівельником. Пригадую, що нього був молоток, ковш та нитнка з цвяхом. Звернув увагу на його хату, погриб, сарай, а потім на свігараж і неможу ніяк зрозуміти, чому колись дядько міг за допомогою нитки будувати рівно, а для наших будівельників (дорожників) треба проектну дкумеацію, експертизу трьох науково дослідних інститутів, кучу невідомих пристроїв, в які вони можуть дивитись на дорогу днями. А вкінцевому результаті люк буде нижче на 10 см , а дощова каналізація вище на 10 см. Може їм треба видати нитку, таку яка була в мого батька і виключити з вартості робіт, доріг оці ціаві модні штучки. Всерімно кінцевий результат буде такий самий. А вартість робіт на 70 відсотків дешевше?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*