Дзюдоїсти з Любомльщини здобули 43 медалі на міжобласному турнірі (ФОТО)

09.03.2020 / Новини, Спорт

Відбулася відкрита першість з дзюдо серед спортсменів Волинської та Рівненської областей. Турнір пройшов у Луцьку в суботу, 7 березня.

Загалом же участь в турнірі взяли понад триста учасників та учасниць в різних вікових категоріях.

Цього разу юні дзюдоїсти з Любомльщини привезли додому 43 медалі. На додаток, хлопці 2006-2007 років народження зайняли у всіх вагових категоріях перші місця й отримали «золоті» медалі. Про це повідомила тренерка Ніна Салуха – пише Район.Любомль

Отож, треті місця серед дівчат посіли Анастасія Гайко, Анна Пашинська, Богдана Зюмченко, Наталія Савицька, Софія Сергіюк, Марія Кохтюк, Софія Зваричук, Влада Нікуліна, Марія Чоботан, Анна Тивонюк та Євгенія Дубина.

Другі місця взяли Вікторія Тимощук, Мирослава Каліш, Єва Пашинська, Анна Ставнійчук, Вікторія Чоботан, Яна Новаковська, Вікторія Котович.

Стали чемпіонками у своїх категоріях Анастасія Склянчук, Мирослава Шрамко та Соломія Попко.

Серед хлопців «бронзу» взяли Владислав Духницький, Володимир Кохтюк, Андрій Єрмакович, Максим Бубало, Володимир Гурко, Вадим Галян, Марк Шостак, Нікіта Трубкович, Арсен Омелянюк та Владислав Жарінов. «Срібло» дісталося Іллі Котовичу та Арсену Корнелюку.

«Золото» вибороли Ярослав Тимошко, Назар Карпович, Кирило Склянчук, Ростислав Семенович, Тимур Мохнюк, Олександр Коцура, Назар Козачук, Герман Романюк, Назар Мікульський та Андрій Козачук.