Четвер, 20 червня 2019

Діда Мороза не можна запрошувати для дітей до 5 років – психолог

01.01.2019 / Новини

Діда Мороза і Снігуроньку для привітання дітей можна запрошувати додому не раніше п’ятирічного віку, оскільки спілкування за такими персонажами може викликати стрес у малюків.

Про це повідомила кандидат психологічних наук, медичний психолог, експерт з психологічної кібербезпеки, Президент “Міжнародної асоціації незалежних експертів медіа-простору” Наталя Бугайова в коментарі кореспонденту УНН.

“Запрошувати Діда Мороза і Снігуроньку додому слід дітям не раніше п’ятирічного віку. У більш маленьких дітей спілкування з незвичайними новорічними персонажами може викликати стрес”, – зазначила психолог.

За її словами, крім того, не слід водити малюків на всі можливі святкові заходи. Кількість таких заходів і їх тривалість повинні відповідати віку дитини. “Головне – якість заходів, а не їх кількість. Іноді перевагу слід віддавати більш камерним заходам або домашньому святкуванню”, – наголосила психолог.

При цьому вона уточнила, що таке святкування буде кращим для вразливих, сором’язливих дітей, які нещодавно перехворіли, мають будь-які психологічні, неврологічні проблеми або хронічні захворювання.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*