День села відзначили у Біличах (ФОТО)

20.08.2018 / Новини

У неділю, 19 серпня завітало чудове свято — День села у невеличкі, але мальовничі Біличі.

З цією подією місцевих жителів та гостей села привітали щиро вітали представники влади, депутати, гості.  За традицією вручалися подарунки у різноманітних номінаціях.

На святкуванні побував також Ігор Торба — помічник народного депутата Ігоря Гузя. Від імені парламентарія він нагородив подякою бухгалтера Зачернецької сільради Людмилу Дячук, а від фонду Ігор Палиці “Тільки разом” вручив місцевим школярам подарунки, як згодяться  у новому навчальному році.

“Для місцевих жителів, куди не заїдь, День села — одне з найулюбленіших свят, адже це можливість бодай на кілька годин відволіктися від домашніх клопотів, поспілкуватися з односельцями, — ділиться враженнями Ігор Торба. — Це важливо, що люди бережуть національні традиції, адже загальновідомо, що село — колиска України. І команда Ігоря Гузя їх в цьому підтримує і докладатиме зусиль, аби наші села розвивалися, міцніли, і з ними міцніла наша держава”.

Подякою райради і райдержадміністрації була нагороджена колишня вчителька, яка нині перебуває на заслуженому відпочинку — Віра Олексіївна Савчук. Відзнаку вручила їй сільський голова Галина Шиманюк.

Чудову концертну програму підготували аматори сцени. До слова, значну її частину склали художні номери у виконанні місцевої дітвори. Також своїм творчим доробком поділилися й учасники художньої самодіяльності Зачернецького будинку культури. Ввечері вервечку святкових заходів закінчила дискотека.

 

Читайте також:

4 Коментарів День села відзначили у Біличах (ФОТО)

  1. А чому не приділили уваги учасникам Зачернецького будинку культури? Гарно співали дівчата!!!! З боку місцевоі влади треба було дівчатам подарувати по квіточці))) А зараз іх так цвіте багато……

  2. Справді, концертна програма була цікава, красива і змістовна. Одразу видно, що і організатори і учасники люблять своє село, тому і створили справжнє свято. Молодці!

  3. Завдяки учителям і дітям вийшов гарний і змістовний концерт,вони великі молодці.

  4. Гарне вийшло свято. Молодці організатори.Так приємно побачити знайомі обличчя – ніби знову побувала в рідному з дитинства селі

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*