Субота, 25 травня 2019,03:54

Делегація з Любомльщини побувала у парламенті та його комітетах (ФОТО)

11.06.2018 / Новини

Днями численна делегація з Любомльського району побувала у Верховній Раді та парламентському Комітеті у закордонних справах.

До її складу увійшли керівники та депутати чотирьох ОТГ – Рівненської, Вишнівської, Головненської та Любомльської, старости, представники галузей освіти, культури, медицини, помічники парламентаря Андрій Бокоч, Тетяна Азаркевич, Борис Карпус, Ігор Торба та Інна Петрук, громадські активісти, місцеві журналісти. Ініціював поїздку народний депутат Ігор Гузь за сприяння Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.

За словами представників делегації, поїздка була пізнавальною. Цікаво було ознайомитися з роботою парламенту, побувати у кулуарах Ради.

Спершу вони зустрілися з головним спеціалістом відділу державних програм та розвитку систем житлово-комунального господарства Департаменту систем забезпечення та житлової політики Мінрегіонбуду Оленою Журавльовою. Посадовиця, зокрема, детально розповіла, про програму “Питна вода України”, яка фінансується з держбюджету.

На її реалізацію передбачено 200 млн грн. Спеціальна комісія при мінрегіонбуду наразі розглядає 5 проектів, які подала Волинська облдержадміністрація. У регіоні “Прибужжя”, зокрема, це – проект щодо реконструкції об’єктів водопостачання в місті Устилуг, на суму 3,5 млн грн.

Після цього відбулася зустріч з народним депутатом. Він розповів про свою роботу в парламенті, заробітну плату, умови проживання, своїх помічників, персональні голосування нардепів, корупцію у парламенті тощо.

Говорили під час зустрічі і про місцеві проблеми. Йшлося, зокрема, про організацію вивезення сміття на території митниці, передачу об’єднаним громадам земель, розташованих за межами населених пунктів та колишніх колгоспних лісів, роботу “Укрпошти” в частині оптимізації мережі цього підприємства, впровадження проекту “Нова українська школа”, пропускний режим на прикордонних територіях, розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації, інші питання.

“Говорячи про місцеві проблеми, завжди налаштований на конструктивізм. Розказати, як все погано і показати пальцем на того, хто в цьому винен – це найлегше. Я за те, щоб шукати шляхи покращення. І, думаю, у такому ключі ми з вами працюватимемо й надалі”, – сказав Гузь.

Після зустрічі для делегації з Любомльщини організували екскурсію кулуарами парламенту, а потім – вулицями Києва.

 

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*