Де у першого заступника головного прокурора Волині взялися квартири, машини і будинок?

17.09.2016 / Новини

Перший заступник головного прокурора Волині Віктор Швидкий трудовий шлях в органах внутрішніх справ розпочав у жовтні 1981 року в Кривому Розі.

Працював на різних посадах, пише Волинське агентство розслідувань.

З 2001 по 2004 рік був заступником начальника Управління Міністерства внітрішніх справ у Закарпатській області. До призначення на Волинь перебував на посаді першого заступника начальника управління МВС України в Дніпропетровській області.

Волинське управління міліції очолював з серпня 2005  по січень 2007 року, а потім повернувся і в 2008 році. Спроба знову отримати керівну посаду в 2014 році була невдалою. Громадськість не дозволила.

І незважаючи на словесний опір громадськості щодо його призначення на посаду заступника прокурора у 2016 році, він за підтримки генерального прокурора Юрія Луценка стає першим заступником прокурора Волині.

Дохід  “відставного” генерала і банківський рахунок більш як на півмільйона

Згідно з декларацією за минулий рік, Віктор Швидкий в 2015 році отримав дохід обсягом 191 тисячу 293 грн. Про дружину чи інших членів сім’ї в декларації не вказано.

94 тисячі 308 грн – дивіденди прокурора, 96 тисяч 985 грн –  інші види доходів. Ймовірно, йдеться про генеральську пенсію Швидкого. Тобто якщо весь сукупний дохід розділити на 12 місяців, то щомісячний дохід становить майже 16 тисяч грн.

Сума коштів на рахунку в банку – 727 тисяч 45 грн. А вкладених у звітному році – 783 тисячі 287 грн. Добровільне страхування – 560 грн.

Подароване і приватизоване майно Швидкого

Працюючи в правоохоронних органах, Швидкому вдавалося майже скрізь отримати у власніть житло.

Цю інформацію вдалося знайти в Державному реєстрі речових прав не нерухоме майно.

Перебуваючи на посаді заступника начальника міліції Закарпаття, в 2003 році він отримує квартиру площею 84, 2 кв.м. в Ужгороді  за договором дарування.

Уже через два роки, в 2005 році, будучи теж заступником начальника УМВС України в Дніпропетровській області, купує за 482 тисячі 357 грн квартиру в Дніпропетровську площею 115,3 кв.м.

А в 2006 році очолює волинську міліцію і за інформацією видання Четверта влада, отримує службову трикімнатну квартиру в Луцьку житловою площею 47,5 кв. м. У 2009-му він вивів помешкання із складу службового житла і, очевидно, приватизував.

У відставці в 2015 році він стає повноправним власником будинку в так званому царському селі під Луцьком – в Лище.

Дві земельні ділянки – 1800 і 2000 кв.м., а також будинок площею 347,7 кв.м. він вказує і в декларації за минулий рік. Не забуває і про квартиру в Дніпропетровську площею 115, 3 кв.м.

В Держаному реєстрі речових прав на нерухоме майно вдалося з’ясувати, що земельну ділянку площею 2000 кв.м. та будинок площею 347,7 кв.м. в селі Лище Луцького району Віктор Швидкий отримав в 2015 році теж за договором дарування.

Журналіст Юрій Горбач у своєму розслідуванні на сайті “Четверта влада” писав про те, що генеральський будинок під Луцьком змінював кількох власників.

У 2008 році, коли Віктор Швидкий вкотре очолив управління волинської міліції,  ділянкою володів підлеглий Віктора Швидкого, колишній керівник відділу капітального будівництва управління МВС у Волинській області Василь Савлук, і вже потім земля перейшла до матері Віктора Швидкого. На той час жінці було більше 80 років, тож ймовірно, що будівництвом і всіма документами займатися вона не могла.

Має Віктор Швидкий і два автомобілі – “Мерседес Бенц 320 Е” 2008 року, придбаний в 2013 році, який за інформацією сайту «Auto.ria» можна купити за приблизно 25 тисяч доларів, та “Рено Кенго” 2007 року, приблизна ціна якого 4 тисячі доларів.

Читайте також:

2 Коментарів Де у першого заступника головного прокурора Волині взялися квартири, машини і будинок?

  1. Коли написав рапорт на пенсію то Сохацький сказав приїхати на колегію а потім на пенсію.Як оказалось зробили устрашеніє дивіться що буде якщо будеш не угодний.Швидкий сказав на колегії спочатку когось поздравляли з званням, а потім каже зараз ще одного опустим , потім каже тобто понизим.Лексикон набрався від кого навіть важко здогадатись.Коли когось зжирають чи виганяють на обличчі найбільше задоволення.Пішов голий, босий з однією пенсією.Без квартири і хати як бомж.Всім на все і на всіх наплювати.Ніхто не вспомнить.Зараз до міліції ОТВРАЩЄНІЄ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*