Понеділок, 11 березня 2019,20:02

Черги на “Ягодині”: на в’їзд в Україну чекають близько 600 автівок

31.03.2018 / Новини

Напередодні Великодня у пунктах попуску на в’їзд в Україну почали утворюватися черги з автомобілів, особливо на українсько-польській та українсько-білоруській ділянці кордону.

Це пов’язано з тим, що значна кількість громадян України, хто працював за кордоном або перебував за межами країни з метою навчання, повертаюся на пасхальні свята додому.

Про це інформують у прес-центрі Луцького прикордонного загону.

Зокрема, станом на 12.30 перед пунктом пропуску “Ягодин” накопичилось близько 600 транспортних засобів на в’їзд в Україну. А перед пунктом “Доманове” у черзі стоять приблизно 100 автомобілів. Інформацію про кількість транспортних засобів отримано від колег з Польщі і Білорусі, а також консультаційний пункт “Дорохуськ”.

Зазначимо, з української сторони черг в усіх пунктах пропуску немає.

“Державна прикордонна служба України вживає всі заходи для забезпечення комфортного, безпечного та максимально швидкого перетину кордону громадянами, звертається до громадян бути організованими під час перебування у чергах та не створювати передумов для порушення законодавства, намагаючись об’їхати інших учасників руху, і закликає всіх подорожуючих та автоперевізників враховувати ситуацію на кордоні під час вибору маршруту подорожей”, – інформують у прикордонному відомстві.

З метою ефективного планування поїздок через кордон, прикордонне відомство радить громадянам врахувати інформацію про накопичення автомобілів та для обрання оптимального маршруту руху користуватися онлайн сервісами на офіційному сайті Держприкордонслужби України для перегляду ситуації на основних пунктах пропуску за посиланням http://dpsu.gov.ua/ua/static_page/713.htm.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*