Пятниця, 30 листопада 2018,16:24

Чемпіонат Любомльщини з футзалу: інтриги дедалі більше

10.03.2018 / Новини, Спорт

У суботу, 10 березня, розпочався десятий тур Чемпіонату Любомльського району з футзалу. Того дня зустрічалися команди, які борються за 1-8 місця.

Видовищним і напруженим був поєдинок за участю лідерів: згоранської «Ниви» і любомльського «Л-Трансу».

Матч завершився бойовою нічиєю 3:3.

Машів поступився Олеську 3:6 і випав із трійки лідерів. Цим скористалися футболісти любомльського «ТМО», які перемогли Вишнів 7:4 і зайняли третій рядок у турнірній таблиці. В останньому поєдинку ігрового дня Полапи з мінімальною перевагою виграли у куснищанського «Ветерана» (8:7).

У неділю, 11 березня, відбудуться матчі у групі «9-16 місця»:

11.00 год. Забужжя – «Юнаки» (Любомль)

12.00 год. Рівне — Головне

13.00 год. СК «Літос» — Штунь

14.00 год. Гуща — «Зміна» (Куснища)

У групі «1-8 місця» турнірне розстановка сил має такий вигляд:

Читайте також:

10 Коментарів Чемпіонат Любомльщини з футзалу: інтриги дедалі більше

 1. Дивіться в наступну неділю інтригуючий блокбастер «Шанс чотирьох»

 2. Я згідний Л-Транс найсильніший ,по рівню гри всі інші команди відстають,але “НИВА” здивувала всіх молодці я за вас !!! 🙂

 3. Незнаю хто там щось пише, але по ходу матчу любомльський Л-Транс виглядав сильніше за “Ниву” навіть не на 2 голови )))фарто…,хай Згоранці радіють що змогли дати достойний бій Л-Трансу,погодьтеся зі мною зовсім різний рівень гравців і тим цікавіше турнір, а Згоранським вискочкам дали зрозуміти ,що вони аж неяк повинні бути попереду___))) Це вам не Штунь з
  Забужжям !!!

  • Але ж ти і сцикло…. На 100% впевнений що це не мОхнюк писав.який у Вас рівень??? За всю гру жодної комбінації, усі паси на Гриба по верху закидали. Згідний що Нива відіграла навіть не на 50 відсотків від своїх можливостей, не йшло, у футболі таке буває. А на рахунок “вискочки “, штуня, Забужжя, то ви вже показали свій рівень з Головне, та Літосом…. Один Гриб тягне всю команду, йому респект! Всі інші дно!!!!!

   • Шановний «протиДибільник», керуючись вашою логікою, коли «Л-Транс» дно, то яке ж тоді дніще решта команд і весь чемпіонат зокрема!!!
    Всі вони нижче Любомльської команди!!!
    Цим своїм коментом ви ображаєте не одну команду , а всіх учасників і організаторів цього непередбачуваного і цікавого чемпіонату.
    В полеміку з вами вступати немає жодного сенсу, свій рівень(як інтелектуальний, так і спортивний ) ви показали у своєму коментарі!
    Усім удачі!
    Любомль, вперед!!!!

 4. Якщо Ваш ЛЮБОМЛЬСЬКИЙ Лтранс виглялядав сильніше на 2 головм то чому він не виграв? Тим більше, що судді за вами.

 5. Почалося, а де ж повага до суперників…Який рівень? Та тут рівень всіх суперників однаковий…Виходить на перший план організація гри і мотивація… Є команди які грають,а є “зірки футболу” які ходять по залі, а потім кусають лікті…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*