Неділя, 29 березня 2020

Будинок учасника АТО розгромив начальник виконачої служби району? (фото)

16.04.2016 / Новини

Начальник виконачої служби Любомльського району Сергій Кушнір порушив майнові права учасника антитерористичної  операції на сході України Анатолія Горуна. Про це говорили  14 квітня на сесії Любомльської районної ради.

Житель Любомля Анатолій Горун – учасник бойових дій у зоні АТО. За його словами, у той час, коли він перебував на Сході, у його будинок вдерся Сергій Кушнір – начальник відділу державної виконавчої служби Любомльського управління юстиції. Крім того, у будинку під керівництвом Кушніра вчинили безлад: вибили двері, зламали замок, зробили хаос у приміщенні.

Щоб підтримати пана Анатолія на сесії виступив Олексій Марчук, голова постійної комісії районної ради з питань законності та правопорядку депутатської діяльності. Народний обранець зачитав статтю 32 Конституції України, аби підтвердити, що ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя. Олексій Марчук звернувся до голови райради із проханням запросити на сесію Сергія Кушніра та почути пояснення його неправомірних дій щодо майна Анатолія Горуна.

DSC0148

Голова райради Микола Сушик запропонував запросити пана Сергія на наступну чергову сесію районної ради, аби той пояснив свої дії на території приватної власності.

_DSC0134

Колишня дружина Горуна є підлеглою Кушніра. Коли Горун був у зоні АТО, вони спільними зусиллями вчинили дерибан та змінили замки у новобудові бійця. Крім того, будинок виставлений з указаною ціною на продаж в мережі Інтернет.

Сам Горун стверджує, що споруджував цей будинок упродовж 10-ти років. Після розлучення з дружиною майно розділилось на половину, але, виходить, що пан Анатолій зараз прав на нього не має. Перебуваючи у відпустці, воїн дізнався, що Кушнір приїжджав до його помешкання, незаконно вдерся у нього, а згодом поїхав оформлювати документи у Ковельську реєстраційну службу. Зараз дві доньки Горуна проживають з колишньою дружиною в одній кімнаті у її батьків.

На захист Горуна висловлювали думки чимало депутатів, щоб районна рада допомогла прийняти правильне рішення щодо цієї ситуації. Депутат Ігор Торба висловив думку, що необхідно викликати до сесійної зали не тільки Кушніра, а й начальника поліції, прокурора району, аби почути на якому етапі зараз знаходиться розслідування, як воно ведеться та які заходи вжиті.

_DSC0138

“Прошу голову та депутатів районної ради допомогти вирішити проблему з правом власності на мою частину будівлі, юридично правильно оформити усі документи та подати позов до суду, щоб розділити спільно нажите майно у законному порядку. З дружиною на зв’язок вийти не можу, оскільки та уникає телефонних розмов й зустрічей. Водночас посприяйте у скасуванні рішення міської ради щодо виділення земельної ділянки”, – звернувся Анатолій Горун.

Депутат Олександр Згоранець висловив думку, що необхідно посприяти перевірці на відповідність займаній посаді начальника виконавчого відділу району. Цю пропозицію підтримав голова райради Микола Сушик.

_DSC0143

Депутати прийняли рішення, що необхідно допомогти учаснику бойових дій. Для цього районна рада звернеться до депутатів міської ради, щоб відмінити рішення щодо земельної ділянки, якщо документи оформлено неправомірно.

Але водночас виникло запитання: чи є те рішення взагалі? Проте Микола Сушик запропонував доручити постійній комісії райради вирішити це питання. Депутати підтримали таку пропозицію.

9 Коментарів Будинок учасника АТО розгромив начальник виконачої служби району? (фото)

 1. Цікаво, а в який із будинків Анатолія Горуна вдерся Кушнір? В трьох кімнатну квартиру по вулиці Наталії Ужвій чи в будинок по вулиці Володимирській, в якому проживають квартиранти??? Більше будинків в Горуна не існує!!! А ті рівно складжені блоки, які горе герой АТО хоче повністю забрати в своїх дітей, навіть стройкою не назвеш! І як саме анти депутати хочуть розділити не існуюче на паперах майно, між забеспеченим татом та колишньою на пів “бомжихою” дружиною з двома дітьми. Хай голова Сушик скаже де мають проживати мама з дітьми? І чому в АТОВЦЯ є власний будинок і квартира, а діти туляться в бабусі!!! Шановні депутати піарщики, які так слізно захищаються за атошніка, Ви йому поясніть що він претендує тільки на 1.4 частину цього будівельного брухту, а остальне всерівно піде його дітям. Я впевнений що він це навіть не підозрює. А ваша ОСНОВНА мета “шановний” пан Сушик, полягає в зміщені посаді яку сьогодні обіймає Сергій Кушнір. Так де ж ваш патріотизм до дочок Українського народу, коли Ви хочете забрати їхню остадню надію на нормальне майбутнє життя. І взагалі хочу вам сказати “депутати” ГИТКО ПІАРИТИСЯ НА СІМЕЙНИХ РОЗБОРКАХ та щей використовувати нещасного дурака АТОВЦЯ в своїх ГНИЛИХ помислах. Тому що Любомильчани запамятають як звільняли Кушніра і побачать хто прийшов на цю посаду з ГРЯЗНОЮ БІЛИЗНОЮ!!!

  • кушніра не сушик звільняє, а в кінці року звільнила кадрова комісія з Києва, тільки питання – як знову він туди протиснувся???? а Горунова квартира, то це батьківська квартира, а кушніру-альфонсу нема чого на чуже заритись, хай в своїх квартирах замки збиває, бідолаха.

   • О так ,а чому коли в даній ситуації дружина вибрала Кушніра ,а не Горуна .Чому претензії до нього ніхто не задумувався над тим що дружина Горуна просто не хоче з ним більш спів мешкати .Чому б не дізнатись правду з уст дружини.Згоранець маріонетка погана .

  • а чого будинок в продажі висить??? так мама дбає про майбутнє??? хоча вже є результат Горуна – вже деякі юристи в коменті дають йому 1/4, бо дружина давала 0. так от, які не які депутати, але лід зрушив з місця.

  • люба “дружинонька”хоч тр…сь то йди до кушніра і живи в нього а не забирай в колишнього чоловіка дім – май гідність .вже позору маєш на весь Любомль не сором дітей

 2. А чому райрада перебирає на себе функції суду?чому депутати ведуть себе незаконно?нехай учасник подає до суду буде рішення тоді буде мова.а то немає чим займатися депутатському корпусу.обліко моралі
  Особливо торба з двома дружинами.а чому славні депутати забрали право дітям горуна і таких як він харчуватися за кошти бюджету?невже немає важливіших питань ніж зясовуавати цивільно правові відносини на сесії.я б на місці кушніра подав би позов про захист честі гідності і ділової репутації і збитки депутати сплатили би.

  • щоб подати кушніру позов про захист честі і гідності і ділової репутації, треба спочатку як мінімум цю честь і гідність мати, а репутацію то він дійсно має – “ділову”

 3. Ще Марчук якогось х…я носа пхає та пішов на пенсію сиди мовчки запхай носа в д…пу і сопи в дві дирки. Чи ти не такий самий експерт був що не брав побори та яж тобі сам давав паскуда!!!!!!!!!!!!!

  • Тебе ніхто не просив давати. Сам сунув за свій лівак і ще цілував в те саме місце, про яке пишеш. Чому не ішов в прокуратуру. Совість замучила – іди в суд покайся. Дають так само і тій паскуді, яка дає побори бо ти і зараз даєш і цілуєш. А взагалі дякую за коментар – мабуть дістав тебе.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*