Субота, 23 березня 2019,04:08

Близько ста тисяч відвідувачів побувало на волинській плантації тюльпанів (ВІДЕО)

30.04.2018 / Новини

За сорок кілометрів від Луцька – поблизу села Свидники Ковельського району, розгорнулась величезна плантація тюльпанів.

Вперше про неї заговорили ще минулого року, однак потрапити туди можна було лише з дозволу власників розкішного поля, – інформує Перший.

Цьогоріч більше двох гектарів розквітлих тюльпанів радо відкрили для відвідин усім бажаючим, а їх виявилось чимало. Протягом вихідних – 28 та 29 квітня, до “волинської Голландії” безперервно навідувались люди. За підрахунками компанії “Лілі-лайн”, якій належить тюльпанове поле, відвідувачів було чимало – близько ста тисяч людей.

Ще їдучи в автомобілі, за кілометрів два до самого тюльпанового раю було чутно приємний запах цих квітів. Крім того, про те, що ми майже місці, сигналізувала і величезна черга автівок вздовж траси на Ковель.

Бажаючих помилуватися квітковим дивом не злякали ані курява, яка здіймалася від автомобілів, ані комарі, які постійно атакували відвідувачів. Забувши про усе, люди насолоджувалися краєвидом мільйона тюльпанів, робили селфі, релаксували на організованих відпочинкових зонах, влаштовували пікніки та поверталися додому з оберемками тюльпанами, які можна було придбати прямісінько на полі за символічною ціною – 10 гривень за штуку.

До слова, вхід на поле для дорослих вартував 25 гривень, дітей – по десять.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*