Понеділок, 14 січня 2019,06:03

Чим завершилося блокування “Ягодина”? (ВІДЕО)

04.02.2018 / Новини

Рух транспорту перед пунктом пропуску Ягодин на Волині у суботу, 3 лютого блокували 4 години.

Про це інформують “Факти”.

Більше сотні жителів прикордоння вже вдруге перекрили міжнародну трасу до Польщі. Основна вимога – скасувати деякі зміни до податкового кодексу. Учасники протесту переконують: за покупками до Польщі їздять, бо там нібито все в рази дешевше і якісніше.

Раніше возити товар без мита можна було щодня на €500, тепер – лише на €50. Або ж чекати добу. Та люди таки запевняють: ці зміни ухвалили нашвидкоруч, і деякі статті у митному та податковому кодексі тепер суперечать одна одній. Жителі прикордонних сіл і містечок вимагають переглянути нововведення.

Та водіям, яких назбиралося десятки по обидва боки, чекати не сила. Адже вантажівки і так стоять у черзі по три доби, а тут ще люди дорогу перекрили. А поки черга вантажівок збільшується – ситуацію намагаються контролювати поліцейські. З протестувальниками домовилися, що пропускатимуть спецтранспорт і авто з маленькими дітьми.

Блокувати міжнародну трасу планували до вечора – та напруженість серед змучених далекобійників наростала. Аби уникнути конфлікту – протест припинили о другій годині дня.

Тепер чекатимуть, поки нардепи у профільному комітеті розглянуть можливість скасування нових правил щодо перебування за кордоном. Інакше погрожують новими протестами.

Читайте також:

3 Коментарів Чим завершилося блокування “Ягодина”? (ВІДЕО)

  1. Ціково чи автор даної статті, зокрема заголовку до статті, був присутній при так званому “розгоні” ?

  2. Для чого такий бред писати?Мітинг розійшовся, як взнали потім вони там далеко в черзі щось з поліцією виясняли

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*