Вівторок, 25 червня 2019

Педагогічному колективу однієї зі шкіл на Волині передали нову комп’ютерну техніку (ФОТО)

10.01.2019 / Новини

3-го січня голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик та помічник народного депутата України Ігоря Гузя Андрій Бокоч зустрілися з педагогічним колективом навчально-виховного комплексу “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” села Льотниче Володимир-Волинського району.

З вчителями обговорили актуальні проблеми, які виникли в школі, а також принесли з собою подарунки, – пише БУГ.

На державні кошти за сприяння народного депутата Ігоря Гузя було закуплено для потреб школи нову комп’ютерну техніку, а саме: 2 ноутбуки та 2 машини, які включають функції принтера, сканера та копіра.

Така техніка, звісно, і вчителям, і школярам знадобиться, зазначили педагоги. За словами директора школи Сергія Будцева, станом на сьогодні найактуальнішою залишається проблема зі шільним дахом.

На минулому тижні, коли розтанув сніг, підлога спортивного залу вкрилася калюжами, а зі стелі вода не капала, а текла. Як розповіли вчителі, перед навчальним роком був проведений поточний ремонт даху, але ніяких результатів він не дав, тому щоб виправити проблему потрібен капітальний ремонт покрівлі.

За словами фізрука, поки що він проводить заняття з фізкультири, користуючись тільки однією частиною залу, щоб не наражати дітей на небезпеку.

Помічник народного депутата Андрій Бокоч зауважив, що просувати вирішення цього питання потрібно спільно колективу школи, керівництву громади. Якщо буде ініціатива з одного боку, то народний депутат безперечно підтримуватиме таку ініціативу.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*