Екс- заступник Любомльського прокурора їздить на автівці дружини і проживає у будинку батьків?

27.06.2016 / Статті

Першим заступником керівника Ковельської місцевої прокуратури за результатами конкурсу став Ігор Філімонюк.

Згідно з біографією, Ігор Філімонюк кар’єру збудував у Любомльській міжрайонній прокуратурі,  пише Волинське агентство розслідувань.

З 2002 року до 2010-го він був помічником Любомльського міжрайонного прокурора. Згодом два роки працював старшим помічником міжрайонного прокурора, а з 2012 року став заступником Любомльського міжрайонного.

За час його роботи в Любомльській міжрайонній прокуратурі змінилося кілька керівників, серед яких Володимир Лебедюк (до 2012-го року), Олег Корецький (до 2014 року), Ярослав Грищенко.

У декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Ігор Філімонюк вказав, що отримав торік майже 126 тисяч гривень доходу. Також прокурор вказав понад 3 тисячі гривень на рахунках у банках. У членів сім’ї, серед яких дружина дочка та син, задекларовано 11 тисяч 388 гривень доходу.

Родина Філімонюків має земельну ділянку площею 8 соток та користується земельною ділянкою площею 10 соток. Крім того, у користуванні задекларовано житловий будинок площею 284,1 кв. м та спільний із членами сім’ї автомобіль «Toyota Camry» 2005 року випуску.

Пан Філімонюк родом із Любомля. Дружина прокурора Оксана Філімонюк працює секретарем судових засідань у Любомльському районному суді, батько прокурора Андрій Філімонюк із 2010 року є депутатом Любомльської районної ради і працює директором Товариство з обмеженою відповідальністю «Світязь», а матір вже на пенсії, раніше ж працювала банківським працівником.

“Автомобіль належить дружині, він купувався у 2011 році. А що, це якийсь автомобіль такий супер? Він коштував 85 тисяч гривень”, – розповідає Ігор Філімонюк.

На момент купівлі у 2011 році 85 тисяч гривень становило понад 10 тисяч доларів, що для секретаря судових засідань є серйозною сумою.

“Ви в доларах розглядаєте, а заробітну плату в гривнях платять… Питання стосовно машини вам краще ставити дружині”, – відмовився пояснювати походження майна дружини перший заступник керівника Ковельської місцевої прокуратури Ігор Філімонюк.

Що ж до будинку, то працівник прокуратури каже, що проживає у будинку батьків, і саме їм він і належить.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*