У Шацьку обговорили підготовку до Європейських Днів Добросусідства

04.08.2016 / Новини

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сидорук провів нараду з питання підготовки проведення в Шацькому районі Європейських Днів Добросусідства.

Про це інформує сектор з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Шацький район вже сьомий рік братиме участь у проведенні Європейських Днів Добросусідства. вони триватимуть з 11-го по 15-те серпня на тимчасовому пункті пропуску Збереже-Адамчуки на кордоні між Польщею (Збереже, Люблінське воєводство, Влодавський повіт) та Україною (с. Адамчуки, Шацького району, Волинської області) на річці Західний Буг.

Сергій Сидорук детально ознайомив з Програмою міжнародного заходу. Учасники наради обговорили ряд питань з організації урочистостей, що стосуються підготовки під’їздних доріг до місця проведення заходів, облаштування території, впровадження максимального сприятливого режиму прикордонного та митного контролю.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*