Волиняни заборгували за газ майже 300 мільйонів гривень

06.12.2017 / Новини

У січні-жовтні 2017 року волиняни сплатили за житлово-комунальні послуги, враховуючи погашення боргів попередніх років, 893,1 млн грн.

Рівень сплати становив 90,6 % до нарахованої суми, – інформує прес-служба Головного управління статистики у Волинській області.

На кінець жовтня волиняни заборгували 290,8 млн грн за газопостачання, 18,6 млн грн – за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, 10,2 млн грн – за централізоване опалення та гаряче водопостачання, 9,8 млн грн – за централізоване водопостачання та водовідведення, 4,5 млн грн – за вивезення побутових відходів.

Частка квартиронаймачів, які мали заборгованість три і більше місяців за газопостачання становила 22,4 %, за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 15,8 %, за вивезення побутових відходів – 12,3 %, за централізоване водопостачання та водовідведення – 9,9 %, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 9,7 %.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*