Шацькі веслувальники повернулися з перемогою з чемпіонату України (ФОТО)

04.08.2017 / Новини, Спорт

Веслувальники Шацької дитячо-юнацької спортивної школи вибороли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який проходив у місті Київ.

27-30 липня місто Київ приймало учасників фінальних змагань чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед закладів фізичної культури та спорту «Стрімкі човни», – пише “Район.Шацьк”.

Шацьку ДЮСШ на цих змаганнях представляв екіпаж веслувальників у складі Олега Дударчука та Олександра Ягодинця (тренери Леонід Цюп’ях, Василь Жипа). У скарбничці наших хлопців дві бронзові медалі: у каное-двійці вони двічі до фіналу приходили третіми – на 500 та 1 000 м.

Тренерський склад Шацької ДЮСШ вітає хлопців і чекає від них інших гучних успіхів.

 

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*