Любомльські дзюдоїсти – призери юнацього турніру (ФОТО)

06.03.2017 / Новини, Спорт

3-4 березня в Києві відбувся юнацький турнір з дзюдо “Київська весна”.

У ньому брали участь понад 500 учасників.

Про це у спільноті “Любомльський край” написав Леонід Самолюк.

Любомльчани Антон Вовк та Олександр Коцура зайняли 3-ті місця в своїх категоріях (тренер Ніна Салуха).

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*