
3-4 березня в Києві відбувся юнацький турнір з дзюдо “Київська весна”.
У ньому брали участь понад 500 учасників.
Про це у спільноті “Любомльський край” написав Леонід Самолюк.
Любомльчани Антон Вовк та Олександр Коцура зайняли 3-ті місця в своїх категоріях (тренер Ніна Салуха).





Залишити коментар